ЗНОВУ ВИЯВЛЕНІ ТЕНДЕРИ ІЗ ЗАВИЩЕНИМИ ЦІНАМИ
![](https://zorya.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-12_08-17-13.jpg)
Вже декілька засідань провела робоча група «Прозорість та підзвітність» у 2024-му.
Наприкінці минулого тижня зібрались на чергове. Аби обговорити торги, щодо яких є сумніви.
![](https://zorya.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-12_08-17-20-1110x740.jpg)
«Обговорили нову порцію публічних закупівель. Вони пов’язані з роботою промислового, транспортного та комунальних підприємств. Представники робочої групи заздалегідь їх проаналізували. Усі питання винесли на засідання», – каже перший заступник начальника Дніпропетровської ОВА Володимир Орлов.
Серед таких, зокрема, є закупівля від Кам’янської міськради. Запит на послугу з ремонту автобусів. Ціна завищена майже на 2 мільйони гривень.
Присутні зауважили, що замовнику варто було б спершу вивчити ринкові пропозиції. А потім вже оголошувати торги. Адже те, що кошти комунальні – точно не привід переплачувати та витрачати зайве.
![](https://zorya.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-12_08-17-39-1110x740.jpg)
«Врешті-решт знайшли порозуміння по дніпровській закупівлі на обслуговування й утримання фонтанів. Її переглянуть. Адже початкова вартість завелика – понад 35,4 мільйона гривень», – доповідає перший заступник очільника регіону.
Один з гірничо-збагачувальних комбінатів регіону вирішив через Prozorro придбати мазут та вапно за завищеними цінами. Тож рекомендували уважно передивитись документацію на закупівлю.
Видно, що працювати є над чим. Тож відповідальні фахівці продовжать слідкувати, аби державні кошти вкладались раціонально.
Ольга ХАРЧЕНКО