ЗНОВУ ВИЯВЛЕНІ ТЕНДЕРИ ІЗ ЗАВИЩЕНИМИ ЦІНАМИ

  14.02.2024 11:21   -
Влада Суспільство

Вже декілька засідань провела робоча група «Прозорість та підзвітність» у 2024-му.

Наприкінці минулого тижня зібрались на чергове. Аби обговорити торги, щодо яких є сумніви.

«Обговорили нову порцію публічних закупівель. Вони пов’язані з роботою промислового, транспортного та комунальних підприємств. Представники робочої групи заздалегідь їх проаналізували. Усі питання винесли на засідання», –  каже перший заступник начальника Дніпропетровської ОВА Володимир Орлов.

Серед таких, зокрема, є закупівля від Кам’янської міськради. Запит на послугу з ремонту автобусів. Ціна завищена майже на 2 мільйони гривень.

Присутні  зауважили, що замовнику варто було б спершу вивчити ринкові пропозиції. А потім вже оголошувати торги. Адже те, що кошти комунальні – точно  не привід переплачувати та витрачати зайве.

«Врешті-решт знайшли порозуміння по дніпровській закупівлі на обслуговування й утримання фонтанів. Її переглянуть. Адже початкова вартість завелика – понад 35,4 мільйона гривень», – доповідає перший заступник очільника регіону.

Один з гірничо-збагачувальних комбінатів регіону вирішив через Prozorro придбати мазут та вапно за завищеними цінами. Тож рекомендували уважно передивитись документацію на закупівлю.

Видно, що працювати є над чим. Тож відповідальні фахівці  продовжать  слідкувати, аби державні кошти вкладались раціонально.

Ольга ХАРЧЕНКО

Поділитись: