За сприяння служби зайнятості майже 15 тисяч мешканців Дніпропетровщини знайшли роботу

2 года ago anelya Комментарии к записи За сприяння служби зайнятості майже 15 тисяч мешканців Дніпропетровщини знайшли роботу отключены

Повідомляє Дніпропетровський обласний центр зайнятості. У січні-березні 2018 року послугами служби зайнятості Дніпропетровської області скористались 59,2 тис. громадян. За допомогою служби зайнятості роботу отримали 14,7 тис. осіб, з них працевлаштовано 10,0 тис. безробітних

У січні-березні 2018 року послугами служби зайнятості Дніпропетровської області скористались 59,2 тис. громадян, з яких статус безробітного мали 42,3 тис. осіб.
За допомогою служби зайнятості отримали роботу 14,7 тис. осіб, з них працевлаштовано 10,0 тис. безробітних осіб. Рівень працевлаштування безробітних склав 23,8%. При цьому, кожна третя особа працевлаштована оперативно до надання статусу безробітного.
Започаткували власну справу за рахунок отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю 17 осіб.
З початку 2018 року прийнято 196 рішень про виплату компенсації роботодавцям в розмірі єдиного внеску за працевлаштування безробітних на нові робочі місця.
Послуги з професійної підготовки, перепідготовки або підвищення кваліфікації за направленням служби зайнятості отримали 4,5 тис. безробітних. Рівень працевлаштування після закінчення профнавчання склав 66,5%.
З метою збереження та відтворення мотивації до праці, забезпечення тимчасової зайнятості, поліпшення матеріального становища безробітних у січні-березні 2018 року 4,6 тис. осіб були залучені до участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру.
З початку 2018 року видано 48 ваучерів особам віком старше 45 років, які виявили бажання проходити перенавчання або підвищувати кваліфікацію за обраними спеціальностями чи професіями.
Особлива увага приділялась соціально незахищеним категоріям громадян, зокрема, молоді та особам з інвалідністю. Працевлаштовано 2,0 тис. безробітних, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. Забезпечено робочими місцями 171 особа з інвалідністю.
Загальна кількість вакансій у січні-березні 2018 року складає 25,5 тис. од., з яких укомплектовано 14,0 тис. од. Рівень укомплектування вакансій склав 54,8%. Про наявність вакансій проінформували центри зайнятості області 5,7 тис. роботодавців. Були укомплектовані службою зайнятості вакансії на 4,0 тис. підприємствах.

Поделиться: