Форум «Молодь Дніпра-2018» зібрав понад півтисячі учасників

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи Форум «Молодь Дніпра-2018» зібрав понад півтисячі учасників отключены

У Дніпрі відбувся вже другий щорічний форум «Молодь Дніпра – 2018». Для участі в ньому зареєструвалися заздалегідь понад 400 учасників, ще близько сотні – у день проведення заходу, – повідомила прес-служба міскради.

Цьогорічний форум викликав неабиякий інтерес не лише у дніпровської молоді. На нього завітали учасники з Одеси, Києва, Харкова.
-На форумі ми шукаємо талановиту молодь, яка не боїться бути ініціативною, діяти та брати на себе відповідальність за свої вчинки. У нас багато таких людей, треба тільки спрямувати їхню енергію у відповідне річище. Через це ми запросили велику кількість експертів, які працювали з молоддю, з їхніми ідеями. Ми не отримали фінальних проектів, але маємо матеріал, з яким може працювати той чи інший департамент чи управління міськради, – розповіла начальник управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Дар’я Біла.
Учасники заходу разом з експертами працювали у 7 секціях за такими напрямами: бізнес-орієнтування, молодіжна інфраструктура та дозвілля, громадська діяльність та ініціативи, молодіжні медіа, студентське й шкільне самоврядування, національно-патріотичне виховання, здоровий спосіб життя.
Також під час форуму «Молодь Дніпра – 2018» оголосили володарів іменних стипендій міського голови за підсумками першого навчального семестру (серпень 2017 р. – січень 2018 р.). Грошове заохочення за свої досягнення отримуватимуть 50 молодих дніпрян. Розмір виплат залежить від категорії стипендіатів. Так, щомісяця протягом півроку студенти університетів, академій та інститутів одержуватимуть 1634 грн, студенти коледжів – 1111 грн, студенти ПТУ та школярі – 653 грн, представники громадських організацій, діяльність яких пов’язана з розвитком молодіжної політики в місті, – 1438 грн.

Поделиться: