Відновлено основну автодорогу Магдалинівки

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи Відновлено основну автодорогу Магдалинівки отключены

Вперше за третину століття отримала якісний асфальт вулиця Центральна селища Магдалинівка – основний автошлях району. Загалом за останні два роки на Дніпропетровщині відремонтували понад 300 комунальних доріг, – про це повідомляє прес-служба ДніпроОДА.
Ремонтні роботи на головній вулиці Магдалинівки тривали два місяці. Нині з новим покриттям – майже 40 тисяч квадратних метрів дороги. Оновлена автодорога має велике значення: вздовж неї розташовані установи та заклади, послугами яких користуються мешканці практично всього району.
– Дорога була збудована 35 років тому. Весь цей час ми переважно латали на ній ями – з місцевого бюджету щорічно витрачали на це до 200 тисяч гривень. Але, ясна річ, то було неефективно, тож звернулися за допомогою до ДніпроОДА. Ніхто не очікував, що Центральна так зміниться, – розповів селищний голова Володимир Найко.
Різницю між тим, що було та стало, відчув і водій Олег Бондаренко.
– Щодня їжджу Центральною на роботу. Отримую тепер море задоволення! Розмітка свіжа, пересуватися зручно, – поділився він.
За два останні роки відремонтовано понад три сотні доріг в містах і селах регіону. Додаткові кошти на відновлення інфраструктури – результат децентралізації влади.

Поделиться: