«Сонечко» засяє по-новому

3 года ago Зоря3 Комментарии к записи «Сонечко» засяє по-новому отключены

Єдиний дитсадок у селі Казначеївка – «Сонечко» – дочекався капремонту через 40 років

Дитсадок «Сонечко» у Казначеївці Магдалинівського району збудували у 1975-му. З того часу в ньому робили тільки косметичні ремонти, а про капітальний –  лише мріяли. Зараз же в одноповерховій будівлі оновили все: від даху – до шпалер.

«Дитячий садок був старим, стіни потріскані, відмостка зруйнована. Словом, все занедбане. І ось нарешті зробили капітальний ремонт, на який ми чекали довгі роки. Тепер у групах затишно й комфортно. Сподіваюся, діти, вихователі та батьки будуть задоволені», – розказала завідувачка дитсадка Зінаїда Краснопер.

За чотири місяці підрядники зробили солідний об’єм робіт: утеплили фасад, полагодили покрівлю, замінили підлогу, вікна та двері, змонтували нову систему опалення, провели внутрішні оздоблювальні роботи. Останній штрих – облаштування груп меблями.

«Минулоріч ми зробили своїми силами лише ремонт харчоблоку – на більше грошей не вистачило. Звернулися по допомогу до ДніпроОДА – і тепер маємо красивий, охайний дитсадок», – зауважив Казначеївський сільський голова Іван Прудкосвист.

40 малюків підуть до оновленого дошкільного закладу вже цієї осені.

На Дніпропетровщині за останні два роки створили 2,5 тисячі нових місць у дитсадках. Наразі команда Валентина Резніченка будує «з нуля» чотири дошкільні заклади, планує проекти ще 10-ти. Крім того, голова ДніпроОДА Валентин Резніченко повідомив, що до кінця 2017-го на Дніпропетровщині планують відремонтувати та реконструювати 12 дитсадків.

Поделиться: