УСІ ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН БУДУТЬ ОБОВ’ЯЗКОВО РОЗГЛЯНУТІ ТА ОПРАЦЬОВАНІ

  31.08.2021 20:43   -
Влада

На цьому наголошує депутат облради від партії «Опозиційна платформа – За життя» Олена Чиркова, яка нещодавно зустрілася з виборцями Широківської та Апостолівської громад

Під час зустрічі у Широкому присутні підняли ряд важливих питань, що стосуються безпосередньо життя територіальної громади. Слід зазначити, що нині людей насамперед турбує збереження та перспективи КП «Широківська лікарня» Широківської селищної ради.

Серед больових точок громади й дороги територіального значення, адже чимало вулиць і доріг потребують капітального ремонту або підсипки.

А ще – питання екології. Навколишнє природне середовище громади потерпає внаслідок діяльності гір -ничо-видобувних підприємств. Водночас кошти від екологічного податку, який платить забруднювач, до Широківської ТГ надходять
Олена Чиркова також зустрілася й з представниками Апостолівської громади.

Говорили про наболіле: високі тарифи на комунальні послуги, газ та світло, ремонт доріг, забезпечення населення питною водою та медичне обслуговування.

Олена Чиркова зазначила, що політична партія «Опозиційна платформа – За життя» системно й послідовно відстоює інтереси людей, тому вимагає від чинної влади припинення антисоціальної медичної реформи й зниження тарифів на блакитне паливо та електропостачання.

«Важливим для нашої політичної сили залишається питання якісної і доступної медицини. Ми впевнені, що в країні має відбутися справжня медична реформа, яка буде працювати для людей, і яка передбачає можливість отримання громадянами безплатної медичної допомоги. Передусім це стосується соціально-незахищених верств населення», – підкреслила політик.

Депутат також запевнила ветеранів, що «Опозиційна платформа – За життя» не дозволить переписати історію і захистить історичну пам’ять українського народу.

«Один з принципів нашої політичної сили в тому, що без минулого не може бути майбутнього, тож ми продовжуємо зберігати нашу історію й передавати її наступним поколінням», – наголосила Олена Чиркова.

Вона запропонувала Апостолівській міській організації ветеранів розробити програму, яка б врахувала потреби людей, котрим необхідна допомога, й пообіцяла підняти питання стосовно фінансової підтримки ветеранської організації.

А ось щодо виділення коштів на виконання депутатських повноважень, Олена Чиркова підкреслила, що ці кошти використовуються винятково за цільовим призначенням. Протягом діючої каденції депутатські кошти були спрямовані на придбання медичного обладнання для лікарні, надання матеріальної допомоги на лікування й інші життєво важливі потреби громадян.


Підсумовуючи результати зустрічей, депутат обласної ради від партії «Опозиційна платформа – За життя» Олена Чиркова зазначила, що всі звернення жителів Широківської та Апостолівської громад будуть обов’язково розглянуті та опрацьовані. Для цього в арсеналі депутата обласної ради є відповідний інструментарій. А це значить – діло буде.

Володимир ОПАНАСЕНКО

Поділитись: