ТЕНДЕР СКОРОТИЛИ ВДВІЧІ
![](https://zorya.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-14_12-55-09.jpg)
На Дніпропетровщині завдяки роботі групи «Прозорість та підзвітність» переглянули ще один тендер. Йдеться про поточний ремонт вулиці в Павлоградському районі.
«На оновлення збиралися витратити майже 2 млн грн. Робоча група «Прозорість та підзвітність» виявила: така сума – завищена. Замовника запросили на засідання. Рекомендували привести ціни у відповідність до ринкових. Результат – вартість закупки скоротили вдвічі. Для цього уклали додаткову угоду», – розповідає перший заступник начальника ДніпроОВА Володимир Орлов.
![](https://zorya.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-06_18-38-51-1110x740.jpg)
Таких успішних кейсів у фахівців робочої групи вже 35. Це тендери, які скасували через недоцільність у війну. Чи скоротили витрати за ними, адже спершу заявлені ціни були вищими за ринкові. Так загалом заощадили майже 600 млн грн.
Таким чином команда фахівців продовжує моніторити закупки, які проводяться в регіоні. Замовників сумнівних тендерів будуть й надалі запрошувати на засідання в ОВА.
Ліана ХМИЗ