Субсидіанти області чекають на зекономлені гроші

  09.08.2017 23:48   -
Влада Люди Суспільство

Понад 60 відсотків родин-субсидіантів Дніпропетровщини, які зекономили газ та електрику в опалювальний сезон, вже оформили заяви на отримання грошової компенсаціїЦе майже 70 тисяч заощадливих абонентів, – про це повідомляє департамент соцзахисту населення ДніпроОДА.

– Щоб «монетизувати» заощаджені енергоресурси, абонентам необхідно до 1 вересня написати відповідну заяву в управлінні соцзахисту за місцем проживання, – розповіли в департаменті ДніпроОДА. – За останній місяць кількість родин-субсидіантів, які виявили бажання отримати грошову компенсацію за зекономлені газ та електрику, збільшилась у п’ять разів.

Отримати гроші за економне використання енергоресурсів можуть клієнти організацій «ДТЕК Дніпрообленерго» та «Дніпропетровськгаз збут», які мають у себе в домівках або квартирах індивідуальні системи опалення, заздалегідь оформили субсидію та не спожили протягом опалювального сезону встановлені урядом норми газу та електрики.

У залежності від заощаджених ресурсів, абоненти отримають максимум 700 гривень грошової винагороди від держави – поштовим переказом або на банківську карту.

У минулому опалювальному сезоні субсидією користувалися понад півмільйона родин Дніпропетровщини – близько 110 тисяч із них можуть отримати на руки зекономлені на енергоресурсах гроші.