«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» – ВИБІР РОЗСУДЛИВИХ ЛЮДЕЙ!

1 месяц ago Zorya Комментарии к записи «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» – ВИБІР РОЗСУДЛИВИХ ЛЮДЕЙ! отключены

25 жовтня – вибори до місцевих рад. Вибирають мерів міст та депутатів у міські, обласні та районні ради. Про те, чому важливо зробити вибір і не розмінюватися на непрохідні партії, розповів керівник Дніпропетровської обласної парторганізації «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА -ЗА ЖИТТЯ» Геннадій Гуфман.

Обласна рада потрібна всім

За даними соціологічного дослідження «Центру досліджень розвитку територій», який проводився із 7 по 10 жовтня, «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» лідирує на виборах до обласної ради – за партію готові голосувати 26,7% жителів Дніпропетровської області.

Обласна рада для громад Дніпропетровщини, за словами Геннадія Гуфмана, має дві функції – економічну і політичну. З одного боку – формувати і розподіляти бюджет області. З другого – робота облради як місцевого парламенту, який проводить соціальні ініціативи та регіональні програми.

«Маленькій громаді потрібно менше грошей, тому підтримку обласного бюджету вона відчує скоріше, ніж велика громада. Але підтримка обласного бюджету потрібна всім. Чим більше місто, як платник податків, тим більше його участь у формуванні обласного бюджету і тим більше його право претендувати на участь у розподілі. Чим більше місто, тим більше у нього шансів отримати представників в обласній раді. Скористаємося цим шансом? Завдання для великих міст: отримати якомога більше представників від «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ», – вважає дніпровський політик і громадський діяч.

Протистояти безгосподарності чинної влади

Команда Геннадія Гуфмана йде в обласну раду, щоб сформувати там велику силу, яка мінімізує наслідки діяльності центральної влади.

«У Верховній Раді фракція нашої партії вносить дуже багато законопроектів, спрямованих на захист українців від наслідків хаосу. Але через те, що ми в меншості в Раді, ці законопроекти ігноруються. Хоча вони спрямовані на те, щоб, наприклад, повернути пільги ветеранам і чорно-
бильцям, сформувати пенсійні стандарти. Тому ми будемо це робити через регіональні програми хоча б на місцевому рівні. Чи станемо ми в повній мірі владою? Не знаю. Але ми станемо силою, яка зможе на місці демонструвати позитивні зміни», – додав Геннадій Гуфман.

За його словами, ОПЗЖ сьогодні фактично єдина сила, яка не уникає серйозних завдань. Інші партії вже довели свою неспроможність і шкоду, яку приносять країні та економіці.

«Для того, щоб отримати голоси, обіцяють одні й ті ж речі. Головне – не загубитися, тому що кількість однакових обіцянок від різних організацій може ввести в оману. Сьогодні, крім «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ», немає жодної справжньої політичної сили, яка існувала до виборів. Партія «Слуга народу» – теж по суті передвиборчий проект. Перед виборами вони ще раз продають в минулому успішну франшизу», – зазначає політик. Він вважає, що «ОП – За життя» – це єдиний вибір розсудливої людини, яка хоче жити в країні здорового глузду.

Прихильники «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ -ЗА ЖИТТЯ». Хто вони?

Розсудливі люди, які перестали вірити в казки і чекають реальних справ, хто вірить у позитивні зміни, а не в кредити Заходу.

«У нас немає фанатиків, які підтримують все, щоб ми не сказали. У нас багато справжніх прихильників! Це лікарі та вчителі, металурги, підприємці, керівники, поети і художники. Розсудливу людину важче ввести в оману, потрібно демонструвати справи. Розсудливих людей більше, і саме тому я впевнений в перемозі «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ». Люди – не дурні! Давайте на виборах це доведемо!» – підсумував Геннадій Гуфман.

Поделиться: