На Дніпропетровщині відкрили асфальтобетонний завод

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи На Дніпропетровщині відкрили асфальтобетонний завод отключены

У Святовасилівці Дніпропетровської області відкрили сучасний асфальтобетонний завод. Його обладнання відповідає міжнародним стандартам – воно потужне та екологічне

Щогодини підприємство виробляє 160 тонн продукції.

– Останніми роками Дніпропетровщина зробила прорив у дорожньому будівництві. Щороку ДніпроОДА капітально ремонтує близько 160 комунальних вулиць. У 2017-му в регіоні оновлюють й траси. Щодня на Дніпропетровщині вкладають кілометри асфальту. Якість виконаних робіт для нас – на першому місці. Відтак те, що в області з’явився асфальтобетонний завод, який виробляє матеріали за європейськими стандартами, важлива подія, – підкреслив перший заступник голови ДніпроОДА Олег Кужман.

Цей завод – пересувний. Його змонтували за кілька тижнів. Підприємство забезпечуватиме асфальтобетоном в першу чергу ремонтників, які вже працюють на Запорізькій та Криворізькій трасах.

– В разі необхідності за кілька тижнів завод можна розібрати та змонтувати на іншому майданчику – ближче до доріг, які підприємство забезпечуватиме матеріалами для ремонту», – пояснив заступник директора заводу Сергій Нестеренко.

Особливість заводу – два бункери, які накопичують суміш. Це дозволяє рівномірно розподілити асфальтобетон між машинами, які його транспортують, та уникнути простою. Підприємство збудували коштом українських, чеських та словацьких інвесторів.

Поделиться: