На Дніпропетровщині з’являться «зуби дракона»
![](https://zorya.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-12_06-10-28.jpg)
Начальник обласної військової адміністрації Сергій Лисак перевірив, як йде будівництво оборонних споруд.
![](https://zorya.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-12_06-10-21-1110x820.jpg)
«Посилення обороноздатності регіону – один із пріоритетних напрямків нашої роботи, – наголошує він. – Тож продовжуємо будувати лінію оборони. Фортифікаційні споруди – їх важлива складова. Працюємо, чітко виконуючи завдання військових. Саме Міноборони спланувало захисні інженерні споруди, враховуючи рельєф локації».
Вже відомо, що це будуть десятки кілометрів протитанкових ровів. А також розгалужена система бліндажів і капонірів, призначених для укриття особового складу і техніки.
![](https://zorya.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-12_06-10-37-1110x624.jpg)
Ще встановлять й бетонні «зуби дракона». Тому працюємо далі і віримо в ЗСУ!
Алекс В’ЮН