Найсучасніше обладнання, яке є найкращим на ринку: Дніпро продовжує ремонтувати ліфти 

  08.03.2024 18:10   -
Дозвілля

Дніпро продовжує замінювати вікна у будинках, які постраждали від ракетних ударів окупантів. Роботи тривають по вул. Коксовій. Там уночі проти 26 лютого через падіння уламків ворожого залізяччя вибило вікна у трьох п’ятиповерхівках. У будинку по вул. Коксовій, 12-А мешкає Зінаїда Руденко. Жінка у той момент була вдома. Від вибуху вона впала та втратила свідомість. 

«У момент падіння чула, як летіло скло. Потім через деякий час отямилась і побачила, що у кімнаті вилетіли вікна. Мене вразила швидкість КП «Жилсервіс-5», співробітники якого вже о 8 ранку привезли скло та встановили його мені. Я дуже вдячна, що місто не кинуло у біді та допомогло нам», — поділилась мешканка постраждалого будинку по вул. Коксовій Зінаїда Руденко. 

Зараз бригади замінюють вікна на сходових клітинах у будинку № 20 по вул. Коксовій. Роботи планують завершити за вихідні. 

«Ми у перші дні у 70-ти вікнах встановили скло. А в тих, де постраждала рама, зняли заміри та замовили нові. У цілому у трьох будинках замінюємо 50 вікон — плануємо завершити за кілька днів», — розповів директор департаменту житлового господарства ДМР Сергій Файфер, який 8 березня є черговим по місту. 

Він також перевірив, як ремонтують ліфт на ж/м Тополя-3 у будинку № 47 (корпус 1, підʼїзд 2). Підйомник не замінювали понад 35 років. Місцева мешканка ділиться: ліфт дійсно постійно зупинявся і доводилось ходити пішки. 

«Ліфт інколи був проблемний. Нині ж бачимо, що тут працюють бригади. Раді, що нам його ремонтують», — поділилась мешканка цього будинку. 

У девʼятиповерхівці  вже три тижні працюють бригади: встановлюють найсучасніше обладнання. 
«Перед ремонтом ми побачили старе обладнання. Оцінити можна на 2 з 5 балів. Звісно, що ми намагались підтримувати його стан, але вже настав час міняти. Сучасна кабіна, лебідка, електроніка та все інше обладнання — італійського виробника, який є одним з найкращих на ринку. Роботи завершимо за тиждень», — прокоментував головний інженер ліфтового підприємства Єгор Шевченко.
Дніпро продовжує ремонтувати ліфти по всьому місту. Нині проблеми нерухомих ліфтів у місті вже немає. 

«Ми побороли цю проблему вже давно. Звісно, є ліфти, які потребують ремонту, але майстри оперативно приїжджають на виклик та лагодять. І, звісно, ми ставимо такі ліфти у план на ремонт. До кінця весни у Дніпрі відремонтуємо 30 підіймачів», — зазначив  Сергій Файфер.

Поділитись: