Геннадій ГУФМАН: «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» БОРОТИМЕТЬСЯ ПРОТИ ТАРИФНОГО ГЕНОЦИДУ

  13.01.2021 03:00   -
Влада

Підвищення ціни на газ і електрику автоматично призвело до збільшення тарифів на водопостачання і опалення. Таким чином, суми зросли в усіх платіжках за комуналку. По всій країні люди вже виходять на мітинги.
Нардепи від «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ» неодноразово реєстрували проекти законів про захист громадян від підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги, про встановлення мораторію на їх підвищення. Але більшість у Верховній Раді опікується геть іншими питаннями.

Геннадій Гуфман, перший заступник голови Дніпропетровської облради, лідер партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» в Дніпропетровській області, запевняє, що ця політична сила буде і надалі на всіх рівнях влади боротися за зниження вартості енергоносіїв і приведення комунальних тарифів у відповідність із можливостями громадян.

«Українці й так через карантин вже майже рік втрачають доходи, а хтось і зовсім залишився без роботи. Заборгованість населення за житлово-комунальні послуги перевищила 54 млрд. (!) гривень. Гіршого моменту для підняття тарифів знайти просто неможливо!» – вважає Геннадій Гуфман.

За його словами, уряд йде на повідку у МВФ і піднімає ціни на енергоносії, пояснюючи це ринковими цінами. Тільки який стосунок ми маємо до ринку Європи і де у людей ринкові зарплати? Якщо зростання тарифів на електроенергію неминуче і диктується економічною необхідністю, то при цьому повинні зростати і зарплати, до того ж – на випередження. Адже головна проблема в
Україні – не стільки тарифи, а саме низькі зарплати.

Політик зазначив, що партійці Дніпропетровщини хоч і не можуть скасувати рішення чинного уряду, але сидіти осторонь не будуть.

«Люди в нашій області вже вийшли на протести, і це тільки вершина айсберга. Наша партія, яка представлена в усіх місцевих радах Дніпропетровської області, вживатиме всіх можливих заходів, щоб вплинути на ситуацію», – запевнив регіональний керівник ОПЗЖ.

Він повідомив, що наразі проведено селекторну нараду з партійцями тих територій, жителі яких постраждали
найбільше, – це і Покров, і Марганець, і Нікополь, і Павлоград, і Кам’янське та інші громади.

Перше, що Геннадій Гуф-ман пропонує колегам на місцях,- розглянути можливість створення програм допомоги малозабезпеченим жителям області в кожній громаді. Знайти гроші в бюджетах і залучити кошти зі сторони.

Друге – чітко позначити свою позицію і направити звернення Президенту та Кабінету Міністрів України з вимогою переглянути рішення про підняття тарифів на газ і електрику, які спричинили підвищення цін на комунальні послуги.

«Ми будемо боротися, бо хтось має припинити цей комунальний геноцид. Якщо влада відсторонилася від вирішення тарифного питання і робить вигляд, що все добре, й продовжує запевняти нас у цьому. Але скоро вже просто нікому буде дивитися їх красиві відео з екрана -адже щоб його включити, потрібно оплатити електрику. Розбалувана оплесками новоявлена влада забуває, що між хлібом і видовищами перший все ж хліб», – зауважує Геннадій Гуфман.

Анна АРТЕМ’ЄВА

Поділитись:

Попередня стаття: