ГАРНА «ПРОПОЗИЦІЯ»

3 месяца ago anelya Комментарии к записи ГАРНА «ПРОПОЗИЦІЯ» отключены

Мер Дніпра Борис Філатов разом з колегами презентували нову політичну силу, яка захищатиме інтереси місцевого самоврядування. Усім лідерам громад та активним громадянам пропонують долучатися.

19 червня у Києві презентували нову політичну партію «Пропозиція», що захищатиме інтереси міст та громад, загалом – місцевого самоврядування.

Нова політсила має намір йти на місцеві вибори та перемагати. Партія об’єднала лідерів місцевого самоврядування з усієї України. До лав «Пропозиції» увійшли міський голова Дніпра Борис Філатов, мер Миколаєва Олександр Сєнкевич, міський голова Житомира Сергій Сухомлин, мер Чернівців Олексій Каспрук та інші.

ПРЯМА МОВА
Борис ФІЛАТОВ, міський голова Дніпра:
«Пропозиція» – партія, яка захищатиме місцеве самоврядування по всій Україні»

«Наша мета – відстоювати права місцевого самоврядування, – зазначив мер Дніпра Борис Філатов. – У нинішніх історичних умовах саме сильне місцеве самоврядування, яке є окремою, незалежною від президентської вертикалі гілкою влади, може стати рятівним колом для країни».

Сьогодні усім очевидно: Зе-влада, що керує Україною понад рік, вже суттєво згорнула децентралізацію, яка у минулі п’ять років дала громадам і містам ресурси та можливості для розвитку.

За багато місяців команда Зеленського не змогла налагодити діалог з лідерами громад. Влада не чує людей з місць. Більш того намагається «засунути руку в кишеню» до місцевого самоврядування, зауважив Борис Філатов. А дії уряду та Президента під час подолання корона-кризи, коли за рахунок міст та громад преференції отримали олігархи, показали, що інтереси місцевого самоврядування для можновладців – на останньому плані.

Однак європейський досвід підказує: саме міцне місцеве самоврядування – запорука стабільності та успіху держави. Тож громади й міста мають отримати ресурси та можливості для розвитку, повноваження та відповідальність. А також потужне представництво у владі завдяки «Пропозиції». Спершу – на місцях, потім – у столиці:

«Наша мета – побудова в країні ефективної системи місцевого самоврядування», – зазначає мер Житомира Сергій Сухомлин.

Вочевидь, така незалежна позиція лідерів міст та громад, які об’єднались навколо партії «Пропозиція», викликає роздратування нинішньої влади. Одразу під час презентації партії, що проходила в Києві, у Дніпрі в підрозділах мерії почались обшуки, які проводила СБУ. Службою безпеки, нагадаємо, керує близький друг Президента Зеленського Іван Баканов.

Незважаючи на шалений тиск, який влада одразу почала здійснювати на партію «Пропозиція», її лідери впевнені: політична сила матиме значний успіх. Адже її ідеї близькі мільйонам людей, що мешкають у містах та громадах.

Усіх охочих вже зараз закликають приєднуватися: «Ми відкриті для професіоналів із різних сфер», – зазначив мер Миколаєва Олександр Сєнкевич.

Борис Філатов запропонував усім лідерам громад та активним громадянам, які розділяють ідеї «Пропозиції», попри амбіції і різні погляди долучатися й працювати разом: «Пойдем одной партией», – закликав він земляків та однодумців з усієї України.

Микола ЧЕРНОВ

Поделиться: