ДНІПРО ГОТУЄТЬСЯ ДО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА

1 месяц ago Zorya Комментарии к записи ДНІПРО ГОТУЄТЬСЯ ДО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА отключены

Продзвенить він наживо чи онлайн «завдяки» карантинним умовам – поки що невідомо. Проте міська влада робить усе, щоб дніпровські школярі відчували себе у повній безпеці.

Зараз у Дніпрі функціонує 155 комунальних закладів загальної середньої освіти (серед них 34 навчально-виховні комплекси з дошкільним відділенням) та 2 спеціальні заклади для дітей з особливими освітніми потребами.

За офіційними даними департаменту гуманітарної політики Дніпровської міськради, з 1 вересня 2020 року запланована кількість учнів загальноосвітніх шкіл в обласному центрі становитиме понад 102 тисячі дітей. Близько 10,5 тисячі з них – першокласники.

ШКОЛИ ТА КАРАНТИН

Як навчатимуться школярі у прийдешньому навчальному році, достеменно ще невідомо. Проте в умовах поширення пандемії коронавірусу міська влада Дніпра заздалегідь створює для дітей та вчителів безпечне й комфортне освітнє середовище.

Усі без винятку міські освітні заклади готуються до нового навчального 2020/21 року відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки. А ремонти та придбання всього необхідного (крім підручників і дидактичних матеріалів, до обов’язкового списку зараз увійшли дезінфікуючі засоби і навіть паперові рушники) йдуть у звичайному «докоронавірусному» режимі.

Ксенія СУШКО, директор департаменту гуманітарної політики міськради:
«Багато вчителів міста вже навчилися дуже ефективно та продуктивно користуватися онлайн-сервісами, що дозволить нам працювати навіть у карантинному режимі. Дистанційна освіта і пандемія коронавірусу – це виклик часу і поштовх для нас, аби рухатися вперед з використанням сучасних інформтехнологій…»

РЕМОНТИ ЗАВЕРШАТЬСЯ ВЧАСНО

Освітня галузь міста розвивається за планом. Як і раніше, до 1 вересня завершать заплановані капремонти НВК № 106 та № 148, спеціалізованої школи № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов і середньої загальноосвітньої школи № 105.

До 1 вересня заплановано завершити рено-вацію навчально-виховного комплексу № 106, навчально-виховного комплексу № 148, спеціалізованої школи № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов, середньої загальноосвітньої школи № 105. Також до кінця року планується закінчити роботи у середній загальноосвітній школі № 124. А в СЗШ № 15 роботи триватимуть і у 2021 році.

У 15 закладах загальної середньої освіти продовжуються капітальні ремонти їдалень і санвузлів, з яких у 12-ти роботи завершать до Свята знань. Це стосується СЗШ № 15, № 46, № 135, № 143, № 147, НВК № 99, № 111, № 130, № 131, № 137, № 138 та № 139. Ще у трьох школах – СЗШ № 39, № 67 та № 96 ремонти повинні закінчитися протягом вересня.

Також до початку нового навчального року будуть виконані капремонти покрівлі НВК № 71, огорожі НВК № 137, капремонт будівлі та благоустрій території навчального корпусу НВК № 144.

Роботи триватимуть й надалі. Наприклад, у вересні мають завершити капремонт санвузлів та спортивної зали СЗШ № 40, добудувати мі-ні-футбольний майданчик з навчально-тренувальних занять дитячо-юнацького футболу у НВК № 137. У жовтні підрядники планують закінчити суттєве оновлення спортивної зали НВК № 59 та спортивних майданчиків у СЗШ № 49 і ліцеї інформаційних технологій.

Борис ФІЛАТОВ, міський голова Дніпра
«Поки діти не відвідують заняття, у навчальних закладах тривають капітальні ремонти їдалень, дахів та спортивних залів».
Показово, що про це очільник міста повідомив не влітку, коли зазвичай цим займаються всі, а ще у квітні. Тобто до навчального року все точно буде готово. І дітям не доведеться дихати будівельним сміттям…

А ось капремонт дитячого спортивного майданчика у СЗШ № 2 наразі вже завершено…

Борис ВЕРХОВЦЕВ

Поделиться: