Нікопольчанка рветься на музичний Олімп

  28.07.2021 15:31   -
Персона

Наша землячка, колишня журналістка Євгенія (Єва або ж Yevae) Арсірова почала сольну кар’єру в американській Каліфорнії

Дівчина народилася та навчалася у Нікополі. З семи років виступала на сцені. Закінчила місцеву музичну школу, а також була учасницею другого складу «Ріне» у міському Будинку дитячої творчості.

Пізніше скінчила філфак Запорізького держуніверситету та паралельно здобувала ступінь магістра в сфері адміністративного управління НТУ «Дніпровська політехніка». Одночасно стажувалася в газеті «Репортер», де пробувала свої сили на посаді позаштатного кореспондента.

Ще студенткою у неї з’явилася мрія жити і працювати в Америці. І Єва іммігрувала до США. Вступила до престижного вузу на управлінську спеціальність у сфері технологій і самотужки взяла кредит на освіту. Доводилося трудитися на чотирьох роботах одночасно, щоб забезпечити собі гідне життя і винаймати житло в одному з найдорожчих міст світу -Нью-Йорку. У Штатах вона змінила більше 40 місць роботи – була нянею, офіціанткою, продавцем-консультантом, помічником перукаря, логістом і навіть прибиральницею.

Згодом здобута освіта дозволила побудувати кар’єру в tech-індустрії. Однак займатися музикою Yevae не припинила. Спочатку виступала з народним хором української діаспори. Пізніше стала переробляти відомі джазові композиції й виступати в клубах і на фестивалях. А 2020 року вийшла її перша сольна композиція.

Звичайно, Єві-Жені постійно доводиться вдосконалювати вокальні навички. Серед її нинішніх викладачів – вчителі з вокалу групи «Металіка» і Віри Брежнєвої. Але зусилля того варті: музичні роботи нашої колишньої землячки почали потрапляти в топ американських чартів та займати пристойні місця у переліку кращих композицій електронної музики.

Зараз Арсірова може похвалитися творчим доробком із семи пісень та чотирьох кліпів, про пісні Yevae написали понад 40 спеціалізованих американських музичних видань. А недавно дві її пісні навіть потрапили у ротацію декількох американських телевізійних каналів, серед яких – MTV…

Вже понад 13 років Yevae будує власне життя і свою кар’єру сама, без будь-якої фінансової допомоги з боку сім’ї, спонсорів чи продюсерів. Ба більше, вона створила свій музичний лейбл Yevae Music і в майбутньому навіть планує продюсувати талановитих музикантів.

Шкода тільки, що все це відбувається і відбуватиметься далі без участі України. Та ніяк не впливатиме на майбутнє нашої держави. Тож усталений вислів «Нашого цвіту – по всьому світу» у даному випадку має дещо гіркий присмак.

Андрій ФІЛІМОНОВ

Поділитись:

Попередня стаття:

Наступна стаття: