ВОНИ БЕРУТЬ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ НА СЕБЕ

1 месяц ago Zorya Комментарии к записи ВОНИ БЕРУТЬ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ НА СЕБЕ отключены

Минулого тижня в Дніпрі відбулась обласна форум-конференція партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ», де визначили кандидатів у депутати місцевих рад і міських голів Дніпропетровщини. Команду кандидатів до обласної ради очолив керівник обласної парторганізації Геннадій Гуфман.

Учасників конференції привітали по скайпу співголова партії, народний депутат України Вадим Рабінович та його колега по парламенту Наталія Королевська. Рабінович висловив делегатам свою підтримку: «Серце моє з усіма вами. Йдемо до перемоги разом! Я радий, що в нашій команді є такі прекрасні фахівці, як ви. Перемога буде за нами, бо ми сьогодні кращі, і ви найкращі! Удачі вам!»

Партія візьме участь у боротьбі за крісла міських голів та очільників об’єднаних територіальних громад. Посаду мера обласного центру виборюватиме депутат міськради, керівник міської організації ОПЗЖ Сергій Нікітін, Кривого Рогу – колишній парламентарій Костянтин Павлов.

До потужної партійної команди, яка іде захищати інтереси мешканців регіону, увійшли багато знакових для Дніпропетровщини постатей – зокрема, екс-генеральний директор «ДТЕК Павлоградвугілля», народний депутат двох скликань Артур Мартовицький, головлікар Дніпропетровського спеціалізованого клінічного медцентру матері й дитини Ігор Македонський, представники знаної аграрної династії з Верхньодніпровщини – Анатолій Іванович Кукса та його син Юрій, керівник місцевого осередку Національної спілки журналістів Олексій Ковальчук та ін. А також відомі юристи, економісти, гірники, будівельники, вчителі, фермери.

Загальновідомо, що на Дніпропетровщині партія активно працює з 2017 року. За цей час більше 10 великих проектів стали традиційними для Дніпра, а з 2019-го – для області також. Торік у партійних проектах взяли участь понад 40 тисяч осіб.

Крім того, на місцеві вибори 25 жовтня делегати висунули майже 2,5 тисячі кандидатів. Нині в кожній навіть невеликій ОТГ Дніпропетровщини з’явилися професійні люди, яким партія довірила право представляти ОПЗЖ в органах самоврядування різних рівнів.

«Глибоко переконаний, що обласна рада – це завдання саме для нашої партії, для нашої сили, -наголосив Геннадій Гуфман. – Ми зможемо не просто пройти до облради, а створити впливову фракцію у вищому представницькому органі області, фактично – регіональному парламенті. І зробити так, щоб фракцію нашої партії поважали, до неї прислухалися з усіх важливих питань.

В обласній раді ми будемо працювати як помічники й захисники кожної ОТГ у вирішенні питань їх районів. І вже сьогодні кожен з присутніх на форумі-конференції своєю щоденною роботою доводить: бути в команді «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ» – відповідально. І наша партія залишається силою, яка бере відповідальність на себе!»

Наприкінці конференції партійці традиційно виконали свій фірмовий гімн «Я люблю тебя, жизнь» та випустили у повітря білих голубів -символів миру.

Микола ЗАЙВИЙ

Поделиться: