УСПІХИ ОПЗЖ на Дніпропетровщині

  25.11.2020 01:41   -
Суспільство

Дніпропетровська область традицшно підтримує ідеї партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ». Тому партія логічно стала лідером за підсумками місцевих виборів-2020 на Дніпропетровщині

Вперше й одразу в лідери

По суті виборча кампанія-2020 звелася до недовіри центральній владі та вибору: влада чи опозиція, «Слуга народу» чи «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».

У місцевих виборах-2020 партія «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» брала участь вперше. До початку виборчої кампанії підійшла з великою довірою жителів України. Ні про яку адміністративну підтримку ані партії, ані кандидатів, ані результатів виборів мова й не могла йти. Домагалися всього самі…

Авторитет Геннадія Гуфмана, системна робота міської та обласної команд партії зіграли свою роль, і навіть в умовах жорсткої конкуренції дозволили ОПЗЖ Дніпропетровщини показати чудовий результат.

Якщо інші партії, а точніше кандидати від передвиборних проектів, почали працювати з виборцями тільки після «відмашки» ЦВК про старт кампанії, то «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» працювала планомірно протягом усього часу, включаючи міжвиборчий період.

Геннадій ГУФМАН, керівник Дніпропетровської обласної парторганізації «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»:
«Ми пишаємося результатом сьогоднішнім і ставимо завдання на майбутнє. Ми працюємо для всіх без винятку жителів нашого регіону. Для тих, хто вже став нашим виборцем, хто є нашим пасивним прихильником, і навіть для тих, хто поки не став нашим однодумцем. Позитивні зміни, які нам вдасться втілити в життя, відчують на собі всі жителі Дніпропетровщини».

Поділитись:

Попередня стаття: