«ПЕТРИКІВСЬКИИ ДИВОЦВІТ» ЗАПРОШУЄ ГРОМАДУ

  17.09.2019 22:20   -
Дозвілля Суспільство

21 вересня найвідоміший районний центр Дніпропетровщини вже 12-й рік поспіль влаштовує справжнє свято. Як завжди, фестиваль проходитиме за підтримки обласної ради. Проте головними «двигунами» непересічного заходу й сьогодні залишаються самі петриківці. Їм є чим пишатися, що показати гостям.
На передньому рубежі свята, як завше, ми спостерігатимемо його справжню господиню, голову Петриківської райради Наталію Коваленко. До неї ми й звернулися – аби дізнатися, чим саме цьогорічний фест дивуватиме відвідувачів.

— Пані Наталіє, немає жодних сумнівів, що 21 вересня у вас буде цікаво. До цього всі вже звикли. Але чи передбачені цього разу якісь особливі «родзинки»?

— Хіба у вас є сумніви? Кожного року ми вигадуємо щось новеньке, оригінальне. Наразі готуємось до встановлення рекорду України «Наймасовіший боді-арт Петриківським розписом». Всім гостям, хто забажає, на обличчя нанесуть наш фірмовий петриківський розпис. Для цього приготували спеціальні фарби, безпечні для шкіри.

Сподіваємось, що буде цікаво й весело. До нас завжди приїздять з гарним настроєм, а покидають ще з кращим. Бо ми створюємо не просто святкову, а справжню українську національну атмосферу…

…і таким чином кожен з відвідувачів відчуває колорит і смаки рідної країни.

— А також те, що ми живемо у сучасному світі та постійно рухаємось уперед. І не заради самого руху, а для того, щоб забезпечити нашим петриківцям комфортне життя.
У цьому — найголовніше завдання місцевої влади!

Слова Наталії Іванівни завжди підтверджуються конкретними, реальними справами.

Петриківська районна рада є постійним учасником обласних та Всеукраїнських конкурсів, з яких часто виходить переможцем. Ось і нещодавно її проект «Реконструкція території (благоустрій) «Музею етнографії, побуту та народно-прикладного мистецтва», як складової туристичного маршруту «Чарівними стежками Петриківщини», визнано переможцем обласного конкурсу проектів і програм розвитку місцевого самоврядування.

ЯК ДІСТАТИСЯ
Крім звичайного рейсового транспорту за розкладом (з автовокзалу), для дніпровських гостей приготували автобуси з річкового порту. Вони відправлятимуться об 11.00.

Поруч з Будинком культури у Петриківці розташована паркова зона. Протягом останніх років зусиллями місцевої ОТГ тут з’явилися нові доріжки, місця для відпочинку, із залученням грантових коштів збудовано артмайданчик «Мистецька феєрія», будується роледром.

У районі повністю вирішено питання шкільного транспорту. Сьогодні на балансі відділу освіти району знаходиться 13 шкільних автобусів. Безплатно підвозять до місця навчання та у зворотному напрямку 100% учнів та вчителів загальноосвітніх навчальних закладів регіону, що мешкають поза межею пішохідної доступності. Усього автобусами «Шкільний рейс» у 2018/2019 навчальному році підвозять 1230 учнів та 90 вчителів.

А ще на виконання районної програми «Здоров’я населення Петриківщини», спрямованої на забезпечення якісної медичної допомоги, гарантовано стабільне функціонування мережі закладів охорони здоров’я: центральної районної лікарні, 8 амбулаторій загальної практики сімейної медицини та 4 фельдшерських пунктів. Усього по району на стабільне функціонування усіх закладів охорони здоров’я за 4 роки використано близько 5,8 мільйона гривень…

ПЕТРИКІВСЬКИЙ РАЙОН
непогано вміє не тільки святкувати, а й працювати у нових умовах децентралізації. Тут є чим пишатися – окрім відомого кожному художньо-декоративного розпису. Багато хто з гостей і в цю суботу неодмінно прийде подивитися на новеньку школу, обладнану за найсучаснішими вимогами «Нової української школи».

Тож із приорітетами на Петриківщині все гаразд. Так є сьогодні. Наталія Коваленко розраховує, що напередодні прийняття нових державного, обласного та районного бюджетів ситуація й фінансовий стан Петриківщини якщо й зміниться, то тільки на краще.

І робота заради цього триватиме відразу після закінчення свята.

Підготував Олесь МАЛЯРЕНКО

Программа фестивалю
• 11.00
• «Майсгер-street» – ярмарок майстрів
• 11.00-16.00
• Виставкова платформа «Vytynanka Plaza»
– презентація культурного, гастрономічного, інноваційного потенціалу міст та районів. Частування унікальними стравами та унікальні фотозони.
• Мистецька платформа «PetrrykivkaBeautyFolk» (головна сцена)
– «Пісенний перфоманс» та «Хореографічний марафон»
• Модна платформа «Fashion. ua» (мала сцена)
– конкурс «Mini-miss mini mister Petrykyvsky dyvotsvit», показ колекцій вітчизняних дизайнерів, театрів мод, модельних агенцій
• Платформа «Історія кохання»: конкурс для закоханих пар
• 11.00-17.00
• Дитяча платформа «Петрик П’яточкин. ua»
– дитячі конкурси, інтерактиви, розваги та атракціони
• «Дзеркало моди»
– виставка-продаж одягу, косметики та парфумів українських виробників
• 12.00-16.00 • Козацька платформа «Люті козаки»
– лучний тир, забивання цвяхів, розвага зі списами. Майстер-класи (бої на бревні, заплітання стрічок, шаблі).
• 14.00-16.00 • Спортивна платформа «Healthy time»
– показові виступи та майстер-класи Дніпропетровської федерації Айкікай-айкідо
• 16.20-16.50 • Срібне шоу
• 17.00 • Виступ гурту «KAZKA»
• 18.00 • Святковий концерт

Поділитись:

Наступна стаття: