ОДНОДУМЦІВ БІЛЬШЕ – КОМАНДА СИЛЬНІША!

2 месяца ago Zorya Комментарии к записи ОДНОДУМЦІВ БІЛЬШЕ – КОМАНДА СИЛЬНІША! отключены

Рейтинг «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ» впевнено зростає. Зараз партію підтримують уже понад 22% українців. Такі дані оприлюднив «Центр Разумкова». А в Дніпропетровській області відсоток прихильників ОПЗЖ ще більший.

«Наша підтримка в місті та області зростає. Все більше людей розуміють, що шлях, який ми пропонуємо, – правильний. Акції ж проти ОПЗЖ лише підтверджують, що незадоволені посиленням нашої підтримки не знають, що їм робити», – впевнений голова партії в Дніпропетровській області Геннадій ГУФМАН.

Про збільшення рівня підтримки «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ» говорить і політолог, доцент кафедри політології ДНУ, кандидат політичних наук Андрій Шуліка.

«Останні соціологічні рейтинги, які сформовані на підставі опитування як на загальноукраїнському рівні, так і на місцевому (обласному і міських), показують такі головні тенденції: рейтинг «Слуги народу» стрімко падає, а «ОПОЗИЦІЙНОЇПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ», навпаки, демонструє серйозне зростання електоральних уподобань виборців», – повідомив він.

До того ж експерт наголошує, що ці тенденції все більше прогресують, і ймовірність подальшого росту рейтингів «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ» дуже велика.

«На мій погляд, це пов’язано з розвиненою системою _ партійних представництв, яка існує в «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ», і також з тим, що завдяки цій системі йде постійна взаємодія з виборцями, постійне формування політичного порядку денного на основі вимог виборців», – зауважує Андрій Шуліка.

Це, за його словами, особливо важливо перед виборами до місцевих органів влади.

Приєднуйтесь до дієвої сили!

«Наша політична сила – велика, результативна команда. Ми готові розширювати свої ряди. Якщо підтримуєте нас – дайте нам знати про себе! Давайте знайомитись! – В області триває проект для прихильників нашої партії», – зазначає Геннадій Гуфман.

За цей час свою підтримку ОПЗЖ висловили тисячі жителів області.

«Звичайно, я підтримую «Опозиційну платформу – За життя»! А кого ще?
Довіри немає більше ні до кого. Вони єдині, хто думає про людей – як нам жити, що їсти, про економіку та закінчення війни. Я днями отримав обіцяну новою владою надбавку до пенсії – 18 гривень… Хіба це надбавка?! Це плювок!» – ледь стримуючи емоції, каже Олег Венедиктович, житель Дніпра.

«Ми за них, тому що вони за нас, за народ!» – заявляє Алла Будасова, мешканка Покрова.

«Ми дуже поважаємо партію Рабіновича, Бойка, Медведчука, їх роботу, їх ідеї, принципи. Підтримуємо все, що вони роблять і хочуть зробити для нашої країни, для нас», – висловлює думку земляків Любов Мельник з Кам’янського.

Прихильники можуть повідомити про свою підтримку «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ», заповнивши анкету на сайті za2020.com.ua, зателефонувавши за номерами 098-111-17-00, 099-111-17-00 або заповнивши анкету в інформаційному наметі партії.

До речі, в колцентрі проекту мають цікаві спостереження: виявляється, більшість однодумців партії – 70% надають перевагу саме паперовим анкетам, 20% заповнюють анкету на сайті й 10% обирають спілкування телефоном.

ТОЖ ПРИЄДНУЙТЕСЬ У БУДЬ-ЯКИЙ ЗРУЧНИЙ САМЕ ДЛЯ ВАС СПОСІБ!

Анна АНДРЄЄВА

Поделиться: