НАШ ШЛЯХ – ОБ’ЄДНАННЯ НАЙСИЛЬНІШИХ

3 месяца ago Zorya Комментарии к записи НАШ ШЛЯХ – ОБ’ЄДНАННЯ НАЙСИЛЬНІШИХ отключены

Офіційно стартувала виборча кампанія-2020. Про роль обласної ради, яку в останні роки нівелювали, про людей, обласну команду «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ» і принципи її формування розповів керівник регіональної парторганізації Геннадій Гуфман.

Сильна команда

– Наскільки готова ваша політична сила до старту виборчої кампанії – 2020?

– Якщо говорити про реальну роботу, про спілкування з виборцями, про справи, про заходи і проекти, то у нас ця діяльність не закінчується вже кілька років поспіль, незалежно від виборів. Єдине, до чого нам треба підготуватись, – це дотримання низки бюрократичних процедур та обмежень.

– А куди балотуватиметесь Ви?

– Я йду в обласну раду, тому що передусім думаю про всю Дніпропетровську область. Це територія, за яку я відповідаю в форматі нашої політичної сили. Саме на рівні облради, як головного важеля, я бачу можливості для реальної допомоги ОТГ, містам, районам.

– Отже, ви ведете в обласну і місцеві ради партію ОПЗЖ. На який результат ви розраховуєте?

– На виборах в Дніпропетровській області у нас завдання здобути перемогу. І ми маємо для цього реальні перспективи. Ми – сильна партія, дуже впливова на всій території України, політична сила з одним з найбільших рейтингів в країні. Ми є в кожній громаді Дніпропетровщини.

Я впевнений, що, маючи велику й сильну команду, за потужної підтримки мешканців області, ми створимо ефективну вертикаль представників ОПЗЖ на всіх рівнях влади від ОТГ до облради.

Бо домагатися реальних результатів і змін для місцевих громад ми зможемо лише тоді, коли матимемо наших представників у владі і на територіях, і для їх підтримки найбільшу, найвпливо-вішу фракцію в обласній раді.

– Але останнім часом облрада втратила свої позиції, чи не так?

– Так і є. Та насправді, обласна рада – це регіональний парламент. Він дає можливість виправити помилки центральної влади в питаннях охорони здоров’я, освіти, соціального захисту населення та інших. І для цього нам необхідна максимальна присутність у нашому «регіональному парламенті». Ми ве-
демо туди сильну команду, якої облраді так не вистачало останні роки.

Козирів у рукаві не тримаємо

– Які у вас козирі в рукаві задля перемоги?

– Ми козирі в рукаві не тримаємо, ми не займаємося політичними маніпуляціями. У нас є по-справжньому сильні кандидати, які всі ці роки були не в рукаві, а дійсно щось робили, яких знають. Ми об’єднали їх в єдину силу, яка здатна взяти на себе і нести відповідальність за область, за результат в області не тільки на виборах, а й потім, у цілому всі наступні п’ять років.

– А ось у «Слуги народу» дуже зручний формат – чим невиразніший, невідоміший кандидат, чим пізніше його покажеш, тим менше приводів для критики.

– Наш шлях – це не вибори невиразних, невідомих, а об’єднання найсильніших професіоналів, щоб разом зробити більше для рідної Дніпропетровщини.

І коли ми говоримо про те, що нашу політичну силу на Західному Донбасі представляє Артур Мартовицький, я усвідомлюю, що його підтримують 50% жителів Західного Донбасу. Нещодавно до нас завітав лідер нашої партії Вадим Рабінович. Разом із ним ми представили нового керівника Криворізької парторганізації – Костянтина Павлова, який буде балотуватися на пост мера Кривого Рогу. Костянтин Павлов – людина знакова для Кривбасу, людина з репутацією, людина справи. Він давно відомий в місті й нітрохи не менше, ніж представники «95 кварталу». Різниця в тому, що він відомий не виступами на сцені, а реальними справами.

Це принцип, за яким ми намагаємося визначати тих, хто представляє нашу силу. Так важче. Звичайно, можна сказати: «Дивіться ТБ, лідери нашої партії все розкажуть, а ви поставте галочку за нас». Але ні, ми хочемо тут, на місці, показати, що ми відповідаємо тому, що говорять наші лідери в Києві, що ми відповідаємо очікуванням наших виборців. Ми є, ми справжні, ми сильні. Ми виразні і з позицією. Ми – партія, яка поруч.

Записала Анна АНДРЄЄВА

Поделиться: