На Говерлі встановили «Найбільший прапор України»

3 года ago Зоря3 Комментарии к записи На Говерлі встановили «Найбільший прапор України» отключены

Рекорд «Найбільший прапор України» був встановлений на Говерлі у рамках акції «Пліч-о-пліч». Близько 50 людей здійснювали підйом на Говерлу, у тому числі 5 дніпрян.

Акція проходить вже четвертий рік поспіль. Перше таке сходження відбулось у 2014 році. Багато людей охоче бере участь у подібних заходах, адже хоче бути частиною чогось значного, помітного. Такі події стають частиною історії. Зокрема про встановлений українцями рекорд говорять навіть закордонні ЗМІ.

 

Фото: Денис Чубченко

«Це відбувалось на найвищій горі України – Говерлі. Довжина прапора складає 110 м и 10 см, ширина – 5 м 70 см і вага 120 кг. Уявіть, що люди, які підіймаються на Говерлу, не завжди можуть самостійно піднятися. Навіть спортивні втомлюються, а треба ж ще нести на собі втрьох чи вчотирьох 120 кг. Добре, що були хлопці спортивні, котрі ведуть здоровий спосіб життя, тому в нас це і вийшло. Але найголовніше – ми були пліч-о-пліч», – розповів Денис Мінін, засновник StreetWorkOut в Дніпрі.

У рекорді брали участь не лише спортивні люди, в тому числі з Дніпра, а й актори та зірки шоу-бізнесу. Підйом тривав у кожного по-різному: перші учасники дістались вершини за 4,5 годин, а останні – за 5,5 годин. Коли всі учасники опинились на горі, о 16:00 було встановлено рекорд.

Поделиться: