Відбулось перше засідання у справі загибелі політтехнолога Сергія Лященко

Сьогодні, 5-го липня, в Чечелівському районному суді Дніпра відбулось перше засідання у справі ДТП,  у якому загинув політтехнолог та активіст Радикальної партії Олега Ляшко Сергій Лященко

Автор: Ольга ЄРЕШКО

ДТП сталося в ніч с 23-го на 24-те лютого. За кермом автомобіля «Mazda 6» був Олескій Цаценко, який не впорався з керуванням, зніс металеву огорожу і врізався в стовп. Аварія сталася на перехресті проспекту Пушкіна і вулиці Шмідта. Пізніше з’ясувалось, що Цаценко був в стані алкогольного сп’яніння. Крім того, він намагався втекти з місця події.

На засідання було чимало людей: близькі загиблого, підозрюваний Олексій Цаценко, адвокати сім’ї Лященко та підсудного, а також представники громадських організацій та місцеві ЗМІ.

Кримінальне провадження проти Олексія Цаценко відкрили за частиною 2-ою статті 286 КК України (порушення правил дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого). Під час засідання адвокати родини Лященко намагалися домогтися порушення проти звинуваченого ще частини 3-ї статті 135 КК України (залишення в небезпеці), адже Цаценко покинув важко пораненого Сергія Лященко. Правозахисник Артем Алексєєнко звернувся до суду з проханням додати ще одне кримінальне звинувачення і повернути обвинувальний акт прокурору через його невідповідність.

Суд ухвалював рішення майже півгодини. І в результаті постановив наступне: відмовити у клопотанні адвокатів сім’ї Лященко щодо повернення обвинувального акту. Хоча не підлягає сумніву той факт, що Циценко, будучи у нетверезому стані, намагався втекти з місця аварії.