МИ ЗАХИСТИМО СЕЛЯН І ЗУПИНИМО ГРАБІЖНИЦЬКИЙ РИНОК ЗЕМЛІ!

5 месяцев ago Zorya Комментарии к записи МИ ЗАХИСТИМО СЕЛЯН І ЗУПИНИМО ГРАБІЖНИЦЬКИЙ РИНОК ЗЕМЛІ! отключены

Юрій БОЙКО, співголова «Опозиційної платформи-За життя», народний депутат України: МИ ЗАХИСТИМО СЕЛЯН І ЗУПИНИМО ГРАБІЖНИЦЬКИЙ РИНОК ЗЕМЛІ!
Наша партія, як єдина дійсно опозиційна сила у державі, ініціювала судовий процес щодо визнання неконституційним так званого закону про відкриття ринку землі.

Сьогодні ми спільними зусиллями вже змогли дечого домогтися: не допустили виконання «хотєлок» МВФ щодо продажу землі з 1 жовтня 2020-го та унеможливили продаж і передачу іноземцям та кредиторам у власність землі в розмірі 200 тисяч гектарів в одні руки.

Це, безумовно, досягнення нашої партії. І ми продовжуємо захищати український народ, виконуючи свою обіцянку та перешкоджаючи цинічному й протизаконному його пограбуванню. Ви пам’ятаєте наші поправки до законопроекту про землю? Саме заради цього ми блокували трибуну ВР і зверталися до суспільства. Нас підтримали інші політичні сили і, найголовніше, народ України.

15 обласних рад звернулися до законодавчого органу із закликом: не робіть дурниць, не продавайте землю, це ж наше єдине природне джерело існування. Національне багатство! Однак по вказівці з Банкової на це наплювали.

Потоптали не землю, а душі та мрії наших людей жити краще, працюючи на своїй рідній землі. Зрештою, потоптали Конституцію – ігноруючи історичні досягнення в боротьбі українського народу за свою землю, за територію – як основу української нації і суверенітету держави.

Саме тому ми і вирішили захищати не тільки землю та народ України, а й Конституцію. Ми чітко вказуємо чинній владі: вивчайте історію, читайте Конституцію. У Декларації про державний суверенітет України зазначено, що земля є власністю українського на-
роду і матеріальною основою суверенітету.

Варто звернути увагу на те, що громадянам землю виділяють гектарами, а ось продають її кубічними кілометрами разом з природними копалинами і водними ресурсами. По суті мова йде про порушення територіального, економічного і політичного суверенітету, що знаходиться у прямому при-чинно-наслідковому зв’язку з розпадом держави. Ось проти чого виступає наша партія!

«Зелена» влада доведе до того, що наша держава, продавши землю, змушена буде звертатися до нового власника за дозволом на доступ до моря, до річок, до кордону та інших об’єктів життєзабезпечення суспільства. І це на своїй рідній землі!

Така земельна політика української влади створює всі передумови для трансформації землі з матеріальної основи суверенітету держави в об’єкт використання іншими державами та іноземцями, сприяє тому, щоб Україна опинилася в становищі держави другого, якщо не третього сорту!

Зараз ми вже бачимо, що піднялися «земельні барони». Паї роздали в оренду, фактично зробивши латифундистів керуючими землею, які, уклавши договори, орендують як землю, так, по суті, і селян як власників паїв. Саме оскаржуваний нами закон забороняє продаж орендодавцем своєї земельної ділянки без згоди орендаря. Крім того, власник ділянки не має змоги достроково розірвати договір оренди щодо своєї землі. Так влада виписала для людей правила гри, даючи зго-
ду на «цивілізоване» рабство в Україні XXI століття, – за аналогією з кріпосним правом, яке існувало до 1861 року.

Політична партія «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» звернулася до суду і до громадськості, тому що це дуже значуще питання. І рішення цього конституційного спору є доленосним для української нації. Бути чи не бути землі товаром? На сьогодні Україна – найбідніша держава в Європі, а якщо, не дай Боже, запрацює ринок землі, нація буде фактично позбавлена єдиного природного джерела існування, яким є земля.

Не можна допустити подальшого падіння країни у прірву бідності, безвиході й позбавити людей надії на гідне життя! Саме заради цього «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖШТЯ» докладає всіх зусиль, щоб захистити і відновити права та соціальні свободи громадян. Так само було з відновленням прав чорнобильців, ветеранів війни й праці, пенсіонерів та інших верств населення.

За нами правда! Але щоб залишатися спроможними й надалі захищати країну, нам потрібна міцна, професійна й дієва партійна вертикаль – від парламенту до кожної обласної, міської, районної рад або ради будь-якої з об’єднаних територіальних громад.

У нас немає вибору – разом з вами мі маємо тільки перемагати. Заради майбутнього держави, яку будуємо для наших дітей та онуків, заради миру та добробуту у наших оселях.

ЗАРАДИ ЖИТТЯ!

Поделиться: