«ЧЕСНА РОЗМОВА про життя і політику»

  01.07.2020 12:06   -
Суспільство

Голова обласної команди партії «Опозиційна платформа -За життя» Геннадій Гуфман зустрівся з жителями Тернівки, підприємцями, керівниками установ і відомств

Відкрита і відверта розмова політика відбулася в Тернівці з людьми, які хочуть і готові щось змінювати у своїх містах і районах.

«Серію публічних зустрічей з мешканцями області ми почали саме з Тернівки. Це місто, де вміють цінувати працю. Тому ми говорили про наші проекти, про підходи і погляди, й раді, що знаходимо тут однодумців. Я впевнений, що політика повинна приносити суспільну користь. Ми шукаємо людей, які, прийшовши на цю зустріч, підуть з неї з відчуттям, що їм з нами по дорозі, що вони теж хочуть і готові приносити суспільну користь», – зазначив голова ОПЗЖ в Дніпропетровській області Геннадій Гуфман.

image description

Політик розповів про нещодавній візит в область депутата Євро-парламенту Мирослава Радачов-ського, разом з яким поклали квіти до пам’ятників воїнам Другої світової, вшанувавши День скорботи – 22 червня. Команда регіональної ОПЗЖ, до речі, отримала пропозицію у вересні провести конференцію в Брюсселі в Європарламенті.
Ще понад годину після виступу Геннадія Гуфмана тривало спілкування в неформальній обстановці. Говорили про досвід соціальних проектів у Тернівці, обговорювали можливість обласного формату для Програми Геннадія Гуфмана «Соціальна реконструкція», яка в Дніпрі вже стала прикладом модернізації міського простору на житлових масивах. Крім того, Геннадій Гуфман вважає її прикладом сучасних утопій, які в реальності здатні повертати в суспільство так потрібний нам соціальний оптимізм.

«Ми – партія не про те, що все погано, а про те, що все може бути добре!», – зауважив Геннадій Гуфман. Цього дня ряди партії поповнилися новими членами. Олександр Шульгін і Наталія Носова зробили усвідомлений крок, оскільки вже досить довгий час брали участь у житті партії.

Публічні зустрічі в містах та районах також є частиною регіонального проекту «Давай знайомитися», ініційованого регіональною командою партії «Опозиційна платформа – За життя». Мета проекту – об’єднати однодумців і прихильників партії, дати їм можливість стати частиною великої команди.

ЩОБ ЗАЯВИТИ ПРО СВОЮ ГОТОВНІСТЬ ПРИЄДНАТИСЯ ДО ПАРТІЇ, БУТИ ЇЇ КАНДИДАТОМ ЧИ СТАТИ ЧАСТИНОЮ КОМАНДИ, заповнюйте анкету на сайті za2020.com.ua або телефонуйте:
38 (098) 111-17-00 та 38 (099) 111-17- 00.

Поділитись:

Попередня стаття: