БИК ДО НАС БІЖИТЬ

  09.02.2021 21:44   -
Суспільство

За словами астрологів, 2021 рік буде сприятливим для всіх нових починань, але в кожного з 12 знаків зодіаку є свої нюанси…

ОВЕН…….21.03-20.04

Для Овнів 2021 рік принесе багато нових ► вражень. Очікуйте поліпшення справ на роботі та можливого підвищення. Є ймовірність, що відбудуться неприємні казуси, тому будьте обережні зі своїми фразами і обмірковуйте заздалегідь, що хочете сказати і чи буде це доречно.

Фінансова ситуація на початку року може бути нестабільною, але справи підуть вгору, коли ви оновите свої знання і робочі навички. Очікується несподівана зустріч, яка в подальшому має перспективу перейти в серйозні відносини.

ТЕЛЕЦЬ……21.04-21.05

У 2021 році отримаєте величезний заряд енергії і потенціалу для здійснення своїх бажань. Цей заряд енергії пошириться й на інші сфери вашого життя. Астрологи стверджують, що вам необхідно переосмислити своє коло спілкування, адже в ньому є люди, які заздрять вам і своїм негативом крадуть життєву силу.

Цього року Бик допоможе Тельцю відчути щастя в дрібницях. Дозвольте собі поїхати у відпустку, відпустіть усе погане, почніть читати книгу, яку давно відкладали. Можливо, знайшовши душевний спокій, ви побачите відповіді на питання, які так давно шукаєте.

БЛИЗНЯТА………..22.05-21.06

Білий Бик подарує вам мотивацію до самороз-| витку. Ви почнете більше займатися улюбленим хобі і навіть задумаєтеся, щоб перетворити його в справу всього життя. З такою наповненістю спраги життя Близнята почнуть відкриватися з абсолютно несподіваних сторін. Ви розвинете в собі витримку до труднощів і розширите своє коло спілкування.

У цьому вирі подій не забувайте піклуватися про власне здоров’я, адже в році Бика воно повинно бути відповідним. Стосунки Близнят у 2021 році зміцняться як ніколи. Намагайтеся надавати більше підтримки вашій другій половинці та проявляйте турботу. Ці старання повернуться вам сторицею.

РАК……….22.06-23.07

Раки в 2021 році повинні зібрати всю свою волю і сказати «ні» власній замкнутості, роботі, що не подобається, і людям, які ображають. Налаштуйтеся, що ваше життя повинне приносити вам задоволення і білий Бик цьому посприяє. Дайте волю емоціям, що так давно тримаєте в собі.

Астрологи кажуть, що Ракам в році Бика варто спробувати відмовитися від свого вміння приймати все близько до серця і намагатися підходити до всіх ситуацій з холодним розумом. Якщо ви зможете це зробити – всі подальші плани мають гарантію вилитися в успішний результат.

ЛЕВ………..24.07-22.08

Для Левів 2021 рік – переломний, адже Бик випробуватиме вас на міцність. Цілком ймовірно, що у вас з’являться конкуренти на роботі, які будуть краще за вас виконувати доручення. Це поставить під загрозу вашу компетентність в очах керівництва.

Прислухайтеся до дзвіночків інтуїції. Будьте люб’язні з вашими колегами, і найбільшу увагу зверніть на вашу сім’ю. Відвідайте батьків, допоможіть бабусі з дідусем, поспілкуйтеся з братами і сестрами. Саме в цьому зближенні з родиною ви знайдете те натхнення, яке вам так прагне показати символ року.

ДІВА……….23.08-23.09

Зірки до Дів налаштовані оптимістично. Ваш складний період завершився з кінцем 2020 року. kПроаналізуйте всі проблеми, які виникали минулого року, і подумайте, який урок вони вам дали і чи може він бути корисним в цьому році. Астрологи прогнозують Дівам початок нового етапу в житті, тому будьте готові до зміни житла, роботи або підвищення рівня відносин.

У році Бика Дівам варто відкладати кошти. Зовсім скоро вони вам стануть необхідні при відкритті власної справи.

ТЕРЕЗИ……………24.09-23.10

На початку 2021 року треба буде обирати між ^власними цінностями і 1 цінностями вашого оточення, яке буде чинити на вас тиск. Зберігайте спокій, подумайте над вашими пріоритетами і про те, що для вас важливе в житті. Не зліться, коли траплятимуться речі, які вам не подобаються. Вам вдасться прийти до компромісу і не понести втрат тільки тоді, коли ви чітко продумаєте свою стратегію і наведете точні аргументи.

Ваша фінансова ситуація покращиться, але для цього потрібно буде 1 добре подумати, у що вкладати кошти.

СКОРПІОН………..24.10-22.11

Бик буде м’яким до вас, якщо почнете дивитися на речі з меншим цинізмом. Весь 2021 – д-д * рік вас будуть переслідувати деталі, в яких Бик намагатиметься показати вам красу світу, людей, а не тільки їх недоліки.

Цього року вам слід бути добрішими, відкриватися вашому оточенню і не боятися, що вас зрадять або будуть осуджувати. Через хороший хід ваших фінансових справ ви можете зайнятися благодійністю.

Менше критикуйте і обмежуйте вашу кохану людину. Дозвольте їй показати себе з різних боків, тоді ваші стосунки отримають інтенсивне зростання.

СТРІЛЕЦЬ -—23.11-21.12

Подорожі, нарешті подорожі! Білий металевий Бик розширить можливості 1 для відвідування інших країн і покаже світ із зовсім іншого боку.
На вас чекає цікава пропозиція, від якої не можна відмовитися, тому що вона подарує незабутні враження на все життя. Плпереду багато нових зустрічей з різними людьми. Будьте обережні, не всі такі прямолінійні й щирі, як ви.

Що стосується відносин, то у Стрільців вони будуть періодично напружені. Враховуйте свій кар’єризм, самовпевненість і бажання бути незалежним. Іноді це може не подобатися вашому партнерові, але якщо ви чітко донесете доцільність своїх позицій – все налагодиться.

КОЗЕРІГ…..22.12-20.01

Зірки віщують, що в 2021 році Козерогу будуть відкриті всі шляхи, навіть ті, де раніше не вдавалося нічого. Ви зможете збільшити рівень своєї освіченості, записавшись на курси, побачити світ, розширити коло спілкування. Можна будувати плани, братися за будь-який проект, виходити на якісно новий рівень.

Секрет вашого успіху, в першу чергу, буде в умінні знаходити спільну мову з різними людьми. Любовне життя Козерогів розквітне з новою силою. На самому початку року є ймовірність зустрічі з колишнім партнером, який захоче відновити стосунки.

ВОДОЛІЙ………….21.01-20.02

2021 рік змусить Водоліїв подумати над своєю позицією у суспільстві: чи дійсно займаються тим, чим хочуть. У році білого металевого Бика цьому знаку доведеться діяти сміливо і швидко, часто навіть не у власних інтересах, а заради благополуччя тих, хто поруч. Ваш спокій і вміння критично мислити будуть вам корисні у багатьох ситуаціях в цьому році, які іноді здадуться метушливими. При цьому слід виходити зі стану максимальної серйозності й дозволяти собі веселощі.

РИБИ………21.02-20.03

Рибам в 2021 році вар->то слухати свою інтуїцію, яка буде постійно давати підказки. Менше зосереджуйтесь на своїх емоціях, а більше на вашій роботі.

Вам постійно будуть надходити пропозиції щодо зміни робочого місця, але не варто відразу погоджуватися. На поточному місці роботи для вас готують підвищення. Самотні Риби мають можливість знайти любов цієї осені, а ті, хто вже мають свої половинки, – перейдуть на інший етап відносин.

Підготував Василь МУДРИЙ

Поділитись:

Попередня стаття: