Автобуси та маршрутки «оживають»

  23.03.2022 16:15   -
Суспільство

По всій області та у Дніпрі поступово збільшується кількість громадського транспорту на маршрутах

У зв’язку з очікуваним збільшенням па-сажиропотоку з цього тижня на маршрутах громадського транспорту додали машин.

За словами директора департаменту транспорту та транспортної інфраструктури міської ради Ігоря Маковцева, за необхідності рухомий склад ще поступово додаватимуть.

«Наразі у місті працюють 83 автобусні та усі 35 маршрутів електротранспорту. На лініях понад 400 автобусів, 5 поїздів у метрополітені, 106 тролейбусів і 124 трамвайні вагони», — розповів чиновник.

Він також нагадав і про деякі зміни в автобусних маршрутах. Так, маршрут № 60 продовжує рух лише до ж/м Тополя-3, без заїзду до аеропорту. Маршрут № 109 частково поновлює сполучення із сел. Авіаторським. Рух там буде за спецрозкладом. Маршрут № 90 курсує від вокзальної площі до Таромського через вул. Набережну Заводську, Андрійченка.

Враховуючи комендантську годину, громадський транспорт працює з 7:00 до І8:00. Відображення руху транспорту на онлайн-сер-вісах тимчасово призупинено.

Водночас відновлюють роботу і внутріш-ньообласні маршрути.

«Транспортне сполучення обласного центру відновлено з Марганцем, Жовтими Водами, Ка-мянським, Кривим Рогом, Верхньодніпровськом, Нікополем, Новомосковськом, Павлоградом, Покровом, Першотравенськом, Синельнико-вим, Тернівкою, Підгородним, Перещепиним. А також до селищ міського типу: Обухівка, Кринички, Солоне, Магдалинівка, Іларіонове, Покровське, Петропавлівка, Петриківка, Ца-ричанка тощо.

Поступово відновлюють роботу й автостанції. У Дніпрі працює автовокзал «Центральний», — додав начальник управління транспорту ДніпроОДА Михайло Варакута.

Аліна БОРТКО

Поділитись:

Попередня стаття: