Завершується прийом документів на отримання стипендій міського голови Дніпра

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи Завершується прийом документів на отримання стипендій міського голови Дніпра отключены

До 3 грудня у Дніпровській мерії триває прийом документів на виплату іменних стипендій міського голови активній молоді. Серед основних вимог до претендентів – вік від 14 до 35 років. Заявник має бути студентом навчального закладу, що розташований на території міста Дніпра, або вихованцем міського закладу середньої чи позашкільної освіти.

Крім того, подавати заявки можуть члени громадських організацій, діяльність яких пов’язана з розвитком молодіжної політики у Дніпрі. Найголовніше – мати значні успіхи у громадській роботі, активно сприяти розвитку молодіжної політики у місті, країні та підвищенню національної свідомості населення.
– Для студентів університетів, академій, інститутів загальна сума стипендії становитиме 11 тисяч гривень на 6 місяців. Стільки ж отримуватимуть представники громадських організацій міста. Для студентів коледжів, технікумів, професійно-технічних училищ виплати становитимуть 8 тисяч 400 гривень, а для вихованців закладів середньої та позашкільної освіти – 7 тисяч 900 гривень. Але слід розуміти, що не кожен, хто подасть документи, отримає стипендію. Всі заявки розглядатиме комісія. Минулого року заявок було понад 200, але стипендії отримали 50 осіб, – зазначив заступник міського голови Дніпра Олександр Шикуленко.
У результаті відбору буде визначено 50 стипендіатів, які протягом наступних півроку отримають виплати з міського бюджету.
Виплати будуть розподілені так: представники університетів, академій, інститутів та Молодіжної ради міста отримають 25 стипендій; коледжів, технікумів, закладів професійної освіти – 10; члени громадських організацій, діяльність яких пов’язана з розвитком молодіжної політики міста, – 10 стипендій, вихованці закладів середньої та позашкільної освіти – 5 стипендій.
– Ми закликаємо молодь активніше долучатися до подачі заявок на отримання іменних стипендій міського голови. Наприклад, ми ще не отримали жодної заявки від громадських організацій. Хоча у Дніпрі чимало таких, що беруть активну участь у молодіжному житті міста, – додав представник мерії Сергій Луденський.
Документи слід подавати до управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради (просп. Д. Яворницького, 75, каб. 317, тел.: (056) 745 03 95. Більше інформації – на сторінці управління у соціальній мережі Facebook.

Поделиться: