Каратисти Дніпропетровщини вибороли 15 медалей на європейських змаганнях

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи Каратисти Дніпропетровщини вибороли 15 медалей на європейських змаганнях отключены

Завершився чемпіонат Європи серед жінок та чоловіків, а також Кубок Європи серед дітей та юнаків з кіокушин карате. Змагання проходили у Кишиневі. За першість боролися спортсмени з 27 країн, серед яких – і наші земляки. Вони повернулися на Дніпропетровщину з 15 медалями.
Зокрема, 13 спортсменів із Дніпра, Синельникового, Кривого Рогу та Кам’янського вибороли 2 золоті, 5 срібних та 8 бронзових медалей.
– Два перших місця має Анастасія Федорчук. На другій сходинці – Альберт Мелікян, Богдан Надточий, Єлізавета Місюренко, Марія Голік, Данило Сухорук. Треті – Заур Мамедов, Ельнур Мамедов, двічі Віталій Короткевич, Дмитро Оноприєнко, Влада Міщенко, Вероніка Почапська, Аліна Пензякова, – розповіли в управлінні молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації.
Там додали, що Заур Мамедов, Ельнур Мамедов та Віталій Короткевич стали першими українськими каратистами – учасниками розділу «командне ката» серед дорослих. Новий досвід приніс спортсменам «бронзу».

Поделиться: