За використання підроблених COVID-сертифікатів судитимуть двох жителів Нікопольського району

  24.11.2021 21:33   -
Новини

Чоловікам, які надали підроблені документи про вакцинацію, загрожує кримінальна відповідальність та покарання від штрафу до обмеження волі строком до двох років.

16 листопада в одному з кафе міста Покров під час перевірки COVID-сертифікатів відвідувач надав співробітникам відділення поліції № 2 Нікопольського РУП документ про вакцинацію. При зчитуванні коду сертифікат виявився недійсним. Як з’ясувалося в ході досудового розслідування, 36-річний місцевий мешканець придбав свідоцтво про вакцинацію від коронавірусної хвороби COVID-19 на одному із сайтів за 500 гривень.

Другого підозрюваного правоохоронці виявили 18 листопада у місті Марганець. До поліції надійшло повідомлення, про те, що при працевлаштуванні до супермаркету місцевий мешканець надав COVID-сертифікат з явними ознаками підробки. Як стало відомо під час досудового слідства, 41-річний чоловік придбав підроблений документ про вакцинацію у незнайомого чоловіка.

Обом чоловікам за погодженням з окружною прокуратурою оголосили про підозру за ч. 4. ст. 358 Кримінального кодексу України (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів).

За цими кримінальними провадженнями закінчено досудове розслідування. Справи з обвинувальними актами скеровано до суду.

Поділитись: