У Дніпрі розпочали оновлення стадіону школи №35

  24.11.2021 21:35   -
Новини

У Дніпрі оновлюють «під ключ» стадіон школи №35. Там буде велике футбольне поле, вуличні тренажери, зона воркауту. А ще баскетбольно-волейбольний майданчик, трибуни, легкоатлетичний трек. Про це повідомив перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Орлов.

Старий спортмайданчик біля 35-ї школи не реконструювали жодного разу. Аби хоч якось його вирівняти, завозили тонни відсіву. Втім грати все одно було травмонебезпечно.

«Сьогодні ми виділяємо з обласного бюджету кошти. А ще цей майданчик увійшов до програми «Велике будівництво». Завдяки цьому в реконструкцію стадіону буде вкладено більш ніж 48,4 млн грн», – сказав голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Нині підрядники проводять демонтаж та займаються огородженням території.

Загалом користуватися стадіоном зможуть понад 2 тисячі учнів.

«Це мрія дітей, батьків та вчителів. Чекатимемо із задоволенням на кінцевий результат. І наші учні займатимуться, і з сусідньої 111-ї школи. А ще вихованці ДЮСШ №2 тренуватимуться», – розповіла в.о. директора школи №35 Ірина Карпенко.

На об’єкті з’явиться велике футбольне поле 105 на 68 м. З професійним штучним покриттям. Три прямі бігові доріжки – кожна 110 метрів у довжину і шириною 1,2 м. Зона воркауту, вуличні тренажери. Криті трибуни на 60 місць. А ще три модульні роздягальні з душовими та санвузлами.

«Робимо вже не перший стадіон. Гарний проєкт, одразу для двох шкіл. Місцеві мешканці, думаю, будуть раді. Та й взагалі я розумію, наскільки важливо розбудовувати спортивну інфраструктуру. У мене син професійний футболіст. Тренувальна база повинна бути високого рівня», – вважає представник будівельної компанії Євген Яковлєв.

Територію озеленять, облаштують потужне освітлення. Пішохідні зони викладуть тротуарною плиткою.

«Найбільше чекаю на футбольне поле. Сподіваюся, якнайшвидше закінчать», – розповів юний футболіст Давид Легкошерст.

На Дніпропетровщині вже осучаснили стадіони в Перещепиному, Апостоловому, Карпівці. Окрім Дніпра, спортивні локації створюють у Петропавлівці, Божедарівці, Покрові.

Поділитись: