Як у Дніпрі підготувалися до Водохреща

  16.01.2020 21:56   -
Новини

У Дніпрі визначено десять офіційних майданчиків, де відбуватимуться водохресні купання. Чотири з них відкриють на прохання релігійних організацій. Про це повідомив заступник директора департаменту громадського порядку і цивільного захисту ДМР Максим Джихур.
– Саме у цих місцях буде цілком обстежено дно водойм, забезпечено чергування працівників ДСНС, поліції та медичних служб, які у разі необхідності зможуть надавати допомогу, – зазначив Максим Джихур.
Офіційні майданчики: парк Сагайдак, храм Різдва Пресвятої Богородиці (вул. Набережна Заводська, 96), озеро на ж/м Червоний камінь, пляж на Монастирському острові, Свято-Андріївський храм (ж/м Перемога, вул. Набережна Перемоги, 59-А), Палац культури «Північний» (берег р. Самари, човнова станція «Сом»). А на прохання релігійних організацій відкриють чотири локації за адресами: храм на честь Собору Іонна Хрестителя (вул. Січеславська Набережна, 27-Д), храм Святителя Миколая (острів Монастирський, вул. Монастирська, 1), храм ікони Божої Матері «У скорботах і печалях Утішання» (вул. Набережна Перемоги, 37-Д), територія Культурно-етнографічного клубу «Січ» (вул. Набережна Перемоги, 134).
Директор КП «Етнографічні парки Дніпра» Дмитро Каюк розповів, що масштабне святкування Водохреща міськрада організовує на пляжі парку Сагайдак.
– Саме там буде встановлено сцену, де відбудеться концертна програма за участю місцевих колективів, які створюватимуть фон і святкову атмосферу. Також об 11:00 відбудеться служба. Водночас ми дбаємо і про комфорт мешканців. На пляжі стоятиме намет, буржуйки для обігріву та працюватиме фуд-корт. Місця вдосталь для паркування автомобілів і для відзначення свята, і для занурення, – зауважив Дмитро Каюк.
Рятувальники закликають дніпрян купатися на Водохреще лише в офіційних, пристосованих місцях та у жодному разі не наближатися до води п’яними.