ДніпроОДА шукає інвесторів для розвитку курорту «Солоний Лиман»

  16.01.2020 21:52   -
Новини

Унікальну здравницю «Солоний Лиман», що на Дніпропетровщині, хочуть перетворити на сучасний курорт європейського рівня. Наразі облдержадміністрація шукає інвесторів, які допоможуть модернізувати лікарню.

– Наразі шукаємо інвесторів, вже провели перемовини з кількома компаніями. Зокрема, можливість інвестувати у розвиток курорту розглядає австрійська компанія «Masterconcept», – зазначив очільник області Олександр Бондаренко.
У реабілітаційному центрі «Солоний Лиман» лікують захворювання хребта та кістково-м’язової системи, шлунково-кишкового тракту, допомагають відновитися після травм. «Родзинки» курорту – унікальні за складом лікувальні грязі та цілюща мінеральна вода.
– «Солоний Лиман» – це озеро, лікувальні грязі та унікальний мікроклімат. Цей курорт – справжня перлина нашої області. У реабілітаційному центрі ми поєднуємо грязелікування з апаратною та медикаментозною фізіотерапією, фізкультурою, масажами. Лікувальний курс відповідає усім сучасним світовим стандартам, – наголосив генеральний директор Дніпропетровського обласного спеціалізованого реабілітаційного центру «Солоний Лиман» Ігор Чабаненко.
Центр може одночасно прийняти 340 людей. Щороку у «Солоному Лимані» проходять реабілітацію понад 5 тисяч мешканців області – у тому числі, учасники бойових дій на Сході України.
– У 2015-му я демобілізувався, і мене одразу направили до реабілітаційного центру. Через травму спини я ледь дійшов сюди. А вже за три тижні лікування просто «літав». Тепер приїжджаю до «Солоного Лиману» кожен рік, – розповів ветеран АТО/ООС Ігор Ковальчук.
Пошуком потенційних інвесторів займається Інвестиційна рада, яка діє при ДніпроОДА. За додатковою інформацією слід звертатися за електронною адресою: los.dmytro.oda@gmail.com.