ДніпроОДА шукає інвесторів для розвитку курорту «Солоний Лиман»

7 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи ДніпроОДА шукає інвесторів для розвитку курорту «Солоний Лиман» отключены

Унікальну здравницю «Солоний Лиман», що на Дніпропетровщині, хочуть перетворити на сучасний курорт європейського рівня. Наразі облдержадміністрація шукає інвесторів, які допоможуть модернізувати лікарню.

– Наразі шукаємо інвесторів, вже провели перемовини з кількома компаніями. Зокрема, можливість інвестувати у розвиток курорту розглядає австрійська компанія «Masterconcept», – зазначив очільник області Олександр Бондаренко.
У реабілітаційному центрі «Солоний Лиман» лікують захворювання хребта та кістково-м’язової системи, шлунково-кишкового тракту, допомагають відновитися після травм. «Родзинки» курорту – унікальні за складом лікувальні грязі та цілюща мінеральна вода.
– «Солоний Лиман» – це озеро, лікувальні грязі та унікальний мікроклімат. Цей курорт – справжня перлина нашої області. У реабілітаційному центрі ми поєднуємо грязелікування з апаратною та медикаментозною фізіотерапією, фізкультурою, масажами. Лікувальний курс відповідає усім сучасним світовим стандартам, – наголосив генеральний директор Дніпропетровського обласного спеціалізованого реабілітаційного центру «Солоний Лиман» Ігор Чабаненко.
Центр може одночасно прийняти 340 людей. Щороку у «Солоному Лимані» проходять реабілітацію понад 5 тисяч мешканців області – у тому числі, учасники бойових дій на Сході України.
– У 2015-му я демобілізувався, і мене одразу направили до реабілітаційного центру. Через травму спини я ледь дійшов сюди. А вже за три тижні лікування просто «літав». Тепер приїжджаю до «Солоного Лиману» кожен рік, – розповів ветеран АТО/ООС Ігор Ковальчук.
Пошуком потенційних інвесторів займається Інвестиційна рада, яка діє при ДніпроОДА. За додатковою інформацією слід звертатися за електронною адресою: los.dmytro.oda@gmail.com.

Поделиться: