Як отримати компенсацію за «теплі» кредити у Дніпрі

9 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи Як отримати компенсацію за «теплі» кредити у Дніпрі отключены

У Дніпрі в рамках програми фінансової підтримки ОСББ, ЖБК і власників одно- та двоквартирних житлових будинків «Енергоефективна оселя» компенсується до 30 % від суми «теплих» кредитів.

Ця програма діє вже другий рік поспіль і на неї із муніципального бюджету цьогоріч виділили 3 млн грн. Як отримати позику, розповіли представники мерії Дніпра.
Щоб взяти «теплий» кредит, необхідно звернутися до відділення державного банку і подати відповідний пакет документів. Використовувати позику можна на придбання необхідних матеріалів або оплату послуг. Далі ОСББ необхідно підтвердити цільове використання кредитних коштів. Після цього банк формує реєстр і подає його до департаменту інноваційного розвитку Дніпровської міської ради, який і здійснює компенсацію у розмірі до 30 % суми, але не більше ніж 150 тис.грн на один кредит від ОСББ.
– Одним із важливих завдань міських рад, місцевого самоврядування є втілення енергоефективних заходів, аби громадяни споживали менше теплової енергії і більше заощаджували власних грошей, а також коштів муніципального бюджету. Ця програма передбачає компенсацію містом до 30 % тіла кредиту, – розповів голова постійної комісії міської ради з питань бюджету, фінансового та місцевого самоврядування Артем Хмельников.
Теплий кредит можна взяти на: облаштування індивідуальних теплових пунктів, матеріали для утеплення фасадів, цокольних поверхів, покрівлі, енергоощадні вікна або двері, прилади обліку холодної та гарячої води або теплової енергії, багатозонні лічильники для освітлення, а також матеріали для модернізації системи освітлення в місцях загального користування у будинку.
На сьогодні Дніпро уклав договори з «ПриватБанком» (2 млн 600 тис. грн), «Ощадбанком» (190 тис грн), у планах – «Укргазбанк» (200 тис. грн) на виплату компенсацій за «теплими» кредитами.
– Ми хочемо заспокоїти ОСББ, які взяли кредити і скористалися державною програмою, що тепер вони мають можливість взяти участь ще й у міській програмі і отримати компенсацію із муніципального бюджету. Так, люди, які вже використали ці кошти, отримають найближчим часом компенсацію із міського бюджету – зазначила директорка департаменту інноваційного розвитку Дніпровської міської ради Юлія Павлюк.
Торік за міською програмою освоїли більше ніж 1 млн 200 тис. грн компенсації за «теплими» кредитами. Аби встигнути оформити позику цьогоріч, необхідно подати документи до 10 грудня 2019.

Поделиться: