На ж/м Ігрень у Дніпрі встановили нові світлофори

10 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи На ж/м Ігрень у Дніпрі встановили нові світлофори отключены

У Дніпрі, на перехресті вулиць Романовського та князя Костянтина Острозького (ж/м Ігрень), на нерегульованому пішохідному переході встановили новий світлофорний об’єкт. Він складається із шести світлодіодних світлофорів: чотири – для автомобілістів і два – для пішоходів.

Вони розміщені на оцинкованих опорах і мають таймери зворотного відліку часу. Окрім того, світлофори обладнані антивандальними кнопками виклику зеленого світла. Уночі тут працює LED-освітлення, яке автоматично вмикається із настанням сутінок. Пішохідний перехід зроблений з урахуванням потреб людей з обмеженими фізичними можливостями, тобто є пониження бордюрів і тактильна плитка.
– Це магістральна дорога. Тут достатньо інтенсивний рух транспорту, неподалік школа № 87 та дитсадок № 33. Мешканці цього району, адміністрація школи звернулися до міської ради, щоб встановити тут світлофор для безпеки перехожих. Роботи вже закінчено. Об’єкт введений в експлуатацію, – розповіла заступниця директора комунального підприємства «Дніпродорсервіс» Тамара Комарова.
Мешканець вул. Романовського Олександр Бутько схвалює облаштування світлофорів.
– Машини цією дорогою «літають» добряче, розганяються, а світлофори, звичайно, регулюють їхню швидкість. Тому, звісно, дуже добре, що їх облаштували на цьому перехресті. Нам би ще декілька «лежачих» поліцейських по цій ділянці. Але початок покладений і це добре, – сказав дніпрянин.
Це другий світлофорний об’єкт із чотирьох, які планують встановити у 2019-му. Перший побудований на вулиці Молодогвардійській, 18 поруч зі школою № 24. Також світлофори мають з’явитися за адресами: Полтавське шосе – вул. Белградська та вул. 20-річчя Перемоги – вул. Роторна.
Крім того, комунальне підприємство «Дніпродорсервіс» проводить і капітальні ремонти світлофорів. Так, з початку року їх уже оновили по Запорізькому шосе – пров. Джинчарадзе та просп. Слобожанський – вул. Столєтова. На черзі: Донецьке шосе – вул. Петрозаводська та Запорізьке шосе – вул. Генерала Пушкіна. Далі: пр. Слобожанський, 73, Донецьке шосе – вул. Березинська.

Поделиться: