Як отримати 300 тисяч гривень на розвиток власної справи?

Візьміть участь у грантовому проекті та отримайте до 300 тисяч гривень. Про деталі проекту розповіли в департаменті економічного розвитку ДніпроОДА

Щоб отримати гроші, потрібно просто працевлаштувати до себе переселенців, АТОвців та їхніх рідних, людей з особливими потребами.

До 100 тис грн можуть отримати бізнесмени, які візьмуть до 3 людей. До 150 тис грн – до 5 людей. До 210 тис грн – до 7 людей. До 300 тис грн – до 10 людей.

Отриманні гроші повинні піти на закупівлю нового обладнання, інструментів, меблів, необхідних для розширення діяльності. Грант не можна використовувати для виплати зарплати, сплати зборів та податків, придбання нерухомості чи орендної плати, закупівлі обладнання чи інструментів, що були у вжитку, а також діяльності, що шкодить екології.

Позмагатися за грант пропонують малим та середнім підприємствам, які працюють не менше року. Заявки треба надіслати до 27 грудня на електронну пошту info@eopac.org.ua. Тема листа – «Конкурс на розширення бізнесу ПІП заявника».

Пропозиції розгляне комісія з представників органів влади, бізнес-об’єднань, громадських і міжнародних організацій, науковців. Підписання угод з переможцями – до 28 лютого 2018-го. Наступні півроку їм надаватиметься й безкоштовна експертна підтримка.

Деталі – на сайті та сторінці проекту у Фейсбук.

Проект фінансується міжнародним благодійним фондом «Український жіночий фонд» та USAID.

Наступна стаття: