Визначено місця продажу ялинок у Дніпрі

Виконком Дніпровської міської ради затвердив перелік місць офіційного продажу ялинок – це 32 адреси у різних районах міста

З моменту ухвалення цього рішення необхідно буде декілька днів, щоб укласти відповідні договори з підприємцями. Після цього ялинки можна буде виставляти на продаж. Ознайомитися з адресами офіційних місць продажу ялинок можна на порталі Дніпровської міськради https://mapa.dniprorada.gov.ua/?type_id%5B%5D=127&category_id=27

Директор департаменту торгівлі та реклами міськради Руслан Мороз повідомив, що цього року кількість місць офіційного продажу ялинок значно зменшено через численні скарги містян щодо засміченості території та перешкоджання вільному пересуванню вулицями. Минулого року придбати зелену красуню можна було у 120 місцях.

Окрім цих 32 місць, підприємцям запропонували продавати ялинки на офіційних ринках міста. Для цього керівництво ринків на їхній території надає спеціальні майданчики. До того ж, підприємці, які реалізують ялинки, повинні мати радіаційний та фітокарантинний сертифікати, протокол радіологічних досліджень, а також номерний чіп на кожне дерево.За незаконний продаж ялинок передбачено адміністративну відповідальність.

За дотриманням порядку слідкуватиме національна поліція, а інспектори комунального підприємства «Благоустрій міста» будуть здійснювати регулярні перевірки. Якщо під час таких заходів буде зафіксовано продаж ялинок у непередбачених для цього місцях, то  виписуватимуть відповідні адміністративні протоколи на стягнення штрафу.