Вчені області можуть долучитися до міжнародного конкурсу наукових проєктів

  17.11.2019 21:31   -
Новини

Вченим Дніпропетровщини пропонують взяти участь у конкурсі спільних українсько-німецьких проєктів. Переможці отримають гранти від 40 до 50 тисяч євро.

– Конкурс “Bridge2ERA EaP 2019” проводить Федеральне міністерство освіти і наукових досліджень Німеччини. Ця держава зацікавлена у розширенні науково-промислового співробітництва з Україною і реалізації спільних інноваційних проєктів, – розповіли в департаменті освіти і науки Дніпропетровської ОДА. – Під час підготовки науково-дослідних та дослідно-конструкторських проєктів учасники мають орієнтуватися на пріоритетні теми конкурсу.
Наукові проєкти українські дослідники мають підготувати разом із німецькими партнерами. Конкурс підтримує подачу спільних заявок за програмою «Горизонт 2020» та «Горизонт Європа».
Серед пріоритетних напрямів – «Соціальні виклики», «Індустріальне лідерство», «Передова наука».
Тематика проєктів доволі широка. Це і безпечна енергетика, розумний та екологічно чистий транспорт, захист клімату, інклюзивні суспільства. У пріоритетах – і нано-, біо- та інформаційні технології, обмін науковим та інноваційним персоналом.
Подати заявку слід до 6 грудня 2019 року.
Деталі – за посиланням: https://www.bmbf.de/foerderungen/bekanntmachung-2475.html.