«Інтернатура бізнесу» у Дніпрі випустила ще 20 «студентів»

  17.11.2019 21:49   -
Новини

У Дніпропетровській ОДА завершилася четверта «Інтернатура бізнесу». Після тритижневого навчання 20 її учасників презентували власні бізнес-проєкти.

«Інтернатура бізнесу» – це серія тренінгів для підприємців-початківців, тих, хто хоче вдосконалити бізнес або тільки мріє про власну справу.
– Разом з чоловіком хочемо розвивати фірму з виготовлення ексклюзивних екологічно чистих упаковок з фанери. І другий напрямок ­– вироби з дерева, розповіла учасниця Олена Григоренко. – Тренінг перевернув свідомість. З’явилося розуміння, де ціль і як до неї рухатися. А ще – що потрібно починати діяти, аби змінити своє життя.
Учасники пройшли 10 занять протягом 3 тижнів. Вони дізналися, як перетворити свою ідею на успішний бізнес. Йшлося про організацію ідеальної структури компанії, підтримку корпоративної культури та роботу з цільовою аудиторією.
– Мій бізнес працює вже кілька років. Коли тільки починала розвивати свою справу, не вистачало знань. Інакше я могла б уникнути багатьох помилок, – поділилася учасниця тренінгу, власниця пекарні-кондитерської Юлія Костіна. – «Інтернатура бізнесу» дала результат – є бажання розвиватися. Буду застосовувати знання на практиці, зокрема, в роботі з клієнтами та рекламі.
Загалом в «Інтернатурі бізнесу» вже пройшли навчання майже 150 людей. Проєкт підхопили інші регіони України. Нині такі курси проходять ще в Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській областях.