В обласній лікарні ім. Мечникова робитимуть ПЛР-тести на коронавірус

3 месяца ago Зоря2 Комментарии к записи В обласній лікарні ім. Мечникова робитимуть ПЛР-тести на коронавірус отключены

Відсьогодні у Дніпропетровській обласній лікарні ім. Мечникова робитимуть ПЛР-дослідження на коронавірус. Перевірятимуть хворих на пневмонію, а також мешканців Першотравенська та Павлограда.

– Щодня у Дніпропетровському лабораторному центрі проводять близько 250 ПЛР-досліджень на коронавірус. Перевіряють усіх із підозрами, тих, хто мав контакти із хворими на COVID-19 або повернувся з-за кордону. Відсьогодні тестування методом ПЛР робитимуть і в обласній лікарні ім. Мечникова, –  розповів директор обласного департаменту охорони здоров’я Валерій Сердюк. – Завдяки цьому зможемо перевіряти більше людей та швидше виявляти нові випадки захворювань.

У лікарні тестуватимуть мешканців Першотравенська й Павлограда, а також хворих з діагнозом «пневмонія».

– Нині в області багато людей хворіють на пневмонії. Найчастіше захворювання викликають вірусні інфекції, але спричинити пневмонію може й COVID-19. Дуже важливо правильно визначити походження захворювання, аби вчасно надати людині допомогу та не допустити поширення коронавірусу, – зазначив головний лікар ОКЛ ім. Мечнікова Сергій Риженко. – У лабораторії медзакладу маємо усе необхідне обладнання для проведення ПЛР-досліджень. Поступово зможемо робити близько 200 тестів щодня.

Поделиться: