Держслужбовці області можуть отримати цифрову освіту онлайн

3 месяца ago Зоря2 Комментарии к записи Держслужбовці області можуть отримати цифрову освіту онлайн отключены

Держслужбовці області можуть опанувати основи цифрової грамотності онлайн. Такий курс з’явився на національній онлайн-платформі «Дія. Цифрова освіта». Її запустило Міністерство цифрової трансформації.

Після проходження базового курсу онлайн-слухачі зможуть отримати відповідний сертифікат.

– Долучитися до занять із основ цифрової грамотності можуть і держслужбовці, і працівники місцевої влади в ОТГ. Здобуті навички допоможуть самоорганізуватися, особливо тим, у кого щільний графік зустрічей та спілкувань протягом робочого дня. Вони  стануть у нагоді і під час карантину, коли частина колективу працює віддалено, і після – за звичайного режиму роботи. Після закінчення курсу учасники отримають сертифікат, який засвідчить успішне проходження програми, – зазначили в управлінні інформаційних технологій та електронного урядування ДніпроОДА.

В «Освітньому серіалі» для держслужбовців (https://osvita.diia.gov.ua/courses/civil-servants) – 15 серій. Кожна триває від 6 до 9 хвилин.

Курс охоплює можливості та особливості функціонування безкоштовних сервісів Google. Приміром, Google-форм, Google-документів, Google-календаря. На онлайн-заняттях навчать також створювати Google-мапи, шукати наукові публікації.

Загальний обсяг базового курсу цифрової грамотності – дві години.

Всі навчальні програми – безкоштовні.

Поделиться: