У Дніпрі відкрилася провокаційна фотовиставка

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі відкрилася провокаційна фотовиставка отключены

У Дніпровському музеї українського живопису 8 лютого відкрилася виставка під провокаційною назвою «Більш ніж еротика». Експозиція включає 33 роботи дніпровського фотографа Давида Дубницького, – про це повідомляє прес-служба міськради.

Давид Дубницький, автор фотографій, має власний бізнес, каже, що фотографія – це його хобі, яким він займається вже близько 6 років.

– Усі мої сюжети народжуються у побуті. Тут ви не побачите жінок у дорогому вбранні, з яскравим макіяжем та серед шикарних інтер’єрів. Але побачите стареньку кухню, пральню, річку, кукурудзяне поле, краєвиди Дніпра. На моїх фотографіях немає професійних моделей, це прості жінки. Стиль ню досить різноманітний. Я використовую елементи ню лише як одну з родзинок, аби кадр зробити краще, передати певний настрій, я ніколи не роблю його головним, – зазначив фотограф.

Виставка «Більш ніж еротика» працюватиме у Музеї українського живопису (пл. Троїцька, 5-А, 3 поверх) з 8 лютого по 1 березня щодня, крім понеділка та вівторка, з 11. 00 до 19. 00. Вхід вільний.

Поделиться: