В дніпровській поліклініці №5 тепер не тільки лікують, але й обмінюються книгами

4 года ago Зоря2 Комментарии к записи В дніпровській поліклініці №5 тепер не тільки лікують, але й обмінюються книгами отключены


В Дніпровському центрі первинної медико-санітарної допомоги N5 запрацювала система «буккросинг» – процес обміну книгами. Спеціально для цього в вестибюлі поліклініки було обладнано спеціальний стелаж, де усі бажаючі можуть залишити вже прочитану книжку чи навпаки – взяти почитати нову.
Як розповів кореспонденту «Зорі» головний лікар ЦПМСД №5 Юрій Сапа, новинка розрахована як на працівників, так і на пацієнтів медзакладу. Зараз люди ще трохи соромляться брати книги, але згодом, впевнений Юрій Семенович, буккросинг набуде популярності, адже книги зараз коштують дорого, і давати їм друге життя – це загальноєвропейська практика. Наразі на поличках в медичному центрі є як дорослі, так і дитячі книжки.
Треба зазначити, що завдяки зусиллям адміністрації, ЦПМСД №5 вже не вперше приємно дивує своїх відвідувачів. Так, навесні цього року стіну на другому поверсі медзакладу прикрасив «мультяшний» мурал на медичну тематику, створений відомим в Дніпрі майстром стріт-арту Валерієм Колором (ZdesRoy). Також у квітні 2017-го в центрі, одному з перших в Дніпрі, успішно запрацювала система електронного запису до лікарів.

Поделиться: