У м.Покров реконструювали головну площу

4 года ago Максим Забуга Комментарии к записи У м.Покров реконструювали головну площу отключены

У місті Покров Дніпропетровщини реконструювали головну площу.

Завершується оновлення вулиці Центральна – найдовшої пішохідної траси.

“Ми будуємо дороги, реконструюємо школи та дитсадки, модернізуємо лікарні, облаштовуємо парки. У Покрові вже реконструювали головну площу міста, завершується ремонт пішохідної вулиці. Місцеві мешканці кажуть, таких масштабних змін не бачили ніколи», – зазначив голова Дніпро ОДА Валентин Резніченко.

Площа ім. Івана Сірка – центральна в Покрові. Вона – традиційне місце зустрічі городян, тут проходять міські та державні свята.  Раніше тут було лише асфальтове покриття, яке капітально не ремонтували 30 років.

Площу замостили новою тротуарною плиткою, встановили лави, урни та ліхтарі, розбили трояндові квітники, запустили фонтан.  Поряд із площею привели до ладу сквер. Проклали пішохідні доріжки.

Ще одна масштабна реконструкція – вулиці Центральна. Це найдовша пішохідна зона Покрова, що з’єднує центр міста зі старою частиною. Її не оновлювали з 1987 року.  
Тепер замість старого порепаного асфальту – майже 20 тисяч квадратів тротуарної плитки. Вздовж вулиці встановили понад 80 ліхтарів з економлампами, стільки ж – лав і урн. За програмою «Безпечне місто» змонтували камери відеоспостереження.

Реконструкцію вулиці Центральна планують завершити в липні.

 

Поделиться: