В Апостоловому завершують реконструкцію школи №1

  03.12.2019 15:53   -
Новини

Яскравий фасад, теплі класи та сучасні комунікації. Реконструкція школи №1 в Апостоловому – вже на фініші. Завершити роботи планують до кінця 2019 року.

Школу №1 в Апостоловому збудували більше 35 років тому. Проблем у будівлі було чимало – з щілин дуло, а дах підтікав. Нині ремонтні роботи вже на фініші.
– Обидва крила школи вже відремонтували. Усі навчальні кабінети на трьох поверхах – теплі та комфортні. Облаштували і школу робототехніки – нині там роблять «останні штрихи». Готова та працює їдальня. Діти знову навчаються у нормальному режимі, в одну зміну, – розповіла директорка Апостолівської школи №1 Ольга Вовк.
– Будівлю модернізували повністю – від фундаменту до покрівлі. Утеплили фасад, встановили енергозберігаючі вікна. Зараз завершуємо приводити до ладу бібліотеку, актову та спортивну зали, – сказав представник підрядної організації Віталій Науменко.
Кипить робота і на шкільному подвір’ї. Старий розбитий асфальт замінили новенькою плиткою, облаштували клумби, наразі – встановлюють огорожу.
У школі навчаються понад 500 дітей з Апостолового та ще двох сіл.