У Дніпрі триває боротьба з наслідками циклону

  03.12.2019 15:46   -
Новини

У Дніпрі для боротьби з наслідками проходження циклону (мокрий сніг) вже о 07:00 третього грудня було задіяно 65 одиниць посипальної техніки і 4 – снігоочисної.

Працюють на вулицях міста також 5 навантажувачів. Окрім цього, висипано 618 тонн піщано-сольової суміші, 790 тонн відсіву, 625 тонн солі й 20 кубічних метрів рапи.
Насамперед чистять і посипають особливо небезпечні ділянки, а саме: мости, шляхопроводи, підйоми і спуски доріг (Південний міст, Центральний міст, Амурський міст, Кайдацький міст, Усть-Самарський міст, Самарський міст, Київський шляхопровід та інші; вул. Космічна, вул. Яснополянська, вул. Михайла Грушевського, вул. Робоча тощо; просп. Дмитра Яворницького, просп. Івана Мазепи, просп. Олександра Поля та інші.). Чистять дороги і обробляють їх протиожеледними матеріалами згідно із розроблених маршрутів – за кожним закріплена певна кількість спецтехніки.
Як вже повідомляла прес-служба міськради, Дніпро повністю готовий до зимових прибирань: заздалегідь затвердили маршрути для 546 об’єктів, зокрема, проїздів до 40 лікувальних закладів. Загальна площа охопленої території – понад 11 млн кв. м. Наразі у розпорядженні міського департаменту благоустрою – 148 одиниць техніки.
Відповідно до заходів з підготовки до осінньо-зимового періоду 2019 – 2020 рр, для посипань у Дніпрі на сьогодні заготовили 35 тисяч тонн протиожеледних матеріалів (сіль, відсів, пісок). Їх постійно докуповують.