Учителям області пропонують провести урок-дискусію на тему Гідності

  20.11.2019 14:32   -
Новини

Навчальним закладам України пропонують провести урок Гідності. Долучитися можуть і вчителі Дніпропетровщини. Організувати акцію можна у будь-який день з 21 листопада – Дня Гідності та Свободи України до 9 грудня – Міжнародного дня боротьби з корупцією.
Урок має проходити у формі дискусії. Найкращим організаторам допоможуть створити у школах книжкові лабораторії.
– Україна вже вп’яте долучиться до проведення Всесвітнього Дня Гідності та Свободи. За чотири роки ця ініціатива об’єднала понад 100 тисяч педагогів з 1 тис закладів освіти. Особливістю цьогорічного уроку-дискусії стане компонент «Гідність у дії!», – розповіли в департаменті освіти і науки ДніпроОДА. – Провести урок Гідності можуть і школи, і виші. Ініціювати – адміністрації навчальних закладів, педагоги, молодь та волонтери.
Тематика уроку Гідності дуже широка. Можна говорити про Землю як спільний дім, про співпереживання та взаємозалежність, про доброчесність, етику та протидію корупції у школі. А ще – про безпечну сексуальну поведінку в Інтернеті. Як варіант – провести марафон написання листів на підтримку сміливих дітей і підлітків із різних куточків світу. Таких, наприклад, як іранець Ясаман. Він бореться за право жінок на індивідуальність, зокрема, необов’язкове носіння хіджабу.
За підсумками проведених уроків будуть розіграні матеріали для створення в школах у 2020-му книжкових лабораторій змін «Зі сторінок у життя». Їх наповнять якісною літературою для розвитку особистості вчителя. Все – за ініціативою Міжнародного інституту інтегрального розвитку та EdCamp Ukraine.
Організатори заходу – спільнота EdCamp Ukraine за підтримки МОН та проєкту USAID “Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні ВзаємоДія”.
Деталі – електронною поштою: for@edcamp.org.ua та на сторінці у Фейсбук (https://www.facebook.com/edcampukraine).