Цьогоріч в області відремонтували майже 17 км дороги Зелене-Богданівка-Богуслав

  20.11.2019 14:04   -
Новини

Ще майже 8 км дороги Зелене-Богданівка-Богуслав відтепер – із якісним покриттям без ям та вибоїн. Підрядники завершують наносити розмітку. Загалом у 2019 році капітально відремонтували майже 17 кілометрів автошляху.

Капітально ремонтувати дорогу місцевого значення Зелене-Богданівка-Богуслав підрядники розпочали ще три роки тому. У 2019-му роботи активізувалися. Нині замість обіцяних 5 км, які планували привести до ладу до кінця року, оновили майже 8 км.
– Дорога, яка з’єднувала Зелене та Богданівку, була в аварійному стані. Тепер не поступається якістю навіть автобанам. Це велика радість для мешканців нашої громади. Набагато зручніше тепер підвозити дітей до шкіл, добиратися до лікарень та до місця роботи, – розповів голова Богданівської громади Олексій Грищенко.
Роботи дійшли до села Кохівка Павлоградського району. Вже облаштували узбіччя, лишилося нанести розмітку.
– Дорогу в нас не ремонтували років двадцять. Вона була просто жахлива, самі ями, через це доводилося багато об’їжджати. До сусідньої Тернівки добиралися майже годину. А от зараз їдемо 15 хвилин. Просто чудова дорога, ми дуже вдячні, – сказала мешканка громади Галина.
Загальна протяжність дороги – 33 кілометри. У 2019-му підрядники оновили вже майже 17 км покриття.