Учителів початкових класів області запрошують пройти пілотну сертифікацію

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи Учителів початкових класів області запрошують пройти пілотну сертифікацію отключены

Учителям початкових класів Дніпропетровщини пропонують приєднатися до пілотного проекту сертифікації педагогів. Участь у ньому – добровільна. Єдина умова – стаж викладача має бути не меншим двох років. Про це розповіли в департаменті освіти і науки ДніпроОДА.
– Мета сертифікації – виявити та заохотити вчителів, які мають високий рівень педагогічної майстерності. Це відбуватиметься виключно добровільно. У пілотному проекті можуть взяти участь 68 учителів початкових класів області. Уже зареєструвалися 40 педагогів, – пояснили у департаменті.
Сертифікація відбуватиметься в три етапи. На першому – практичну роботу педагога оцінять експерти. Вони попередять учителя про приїзд за три дні.
Другий етап – самооцінювання. Для цього до 1 липня учасники пілотної сертифікації мають створити е-портфоліо. У ньому треба описати заняття, на якому були присутні експерти, за бажанням – додати відеозапис уроку. Портфоліо варто завантажити до власної веб-папки, гіперпосилання на яку зазначено під час реєстрації.
Наприкінці на вчителя чекатиме незалежне тестування. Найімовірніше воно відбуватиметься у жовтні – листопаді 2019 року.
Якщо педагог успішно пройде сертифікацію, то протягом трьох років отримуватиме щомісячну доплату до зарплати в розмірі 20% посадового окладу.
Приєднатися до пілотного проекту сертифікації можна на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Реєстрація триватиме до 1 лютого 2019 року.

Поделиться: