На Дніпропетровщині стартувало громадське обговорення планів розвитку області, районів та міст

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи На Дніпропетровщині стартувало громадське обговорення планів розвитку області, районів та міст отключены

На Дніпропетровщині обговорюють плани перспективного розвитку області, міст та районів на найближчі три роки. Кожен може висловити свою думку щодо проектів, які слід втілити. Як це зробити, розповіли в департаменті економічного розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації.

– Кожне місто чи район мають визначитися з проектами, на яких слід зробити акцент у найближчі роки. Цей перспективний план підвищить інвестиційну привабливість населених пунктів, а деякі з проектів співфінансуватиме держава, – пояснили в департаменті економічного розвитку ДніпроОДА.
На Дніпропетровщині вже розробили проекти Планів перспективного розвитку області, міст та районів на 2019-2021 роки. Переглянути їх можна за посиланням:https://adm.dp.gov.ua/ua/pro-oblast/rozvitok-regionu/plan-perspektivnogo-rozvitku-na-2019-2021-roki.
Розпочалося громадське обговорення цих «дорожніх карт». До 8 лютого кожен бажаючий може надати свої зауваження та пропозиції на зазначені електронні адреси. З їх урахуванням Перспективні плани доопрацюють та затвердять на засіданнях Рад регіонального розвитку.

Поделиться: